שירותי פיירול מסביב לעולם

כשהעסק שלכם היה בתחילת דרכו, בוודאי לא חשבתם על הנקודה שבה תהפכו אותו לעסק בין לאומי.

לעומת זאת, ככל שחלפו עוד ועוד השנים, הבנתם יותר לעומק שיש לכם בעצם עסק סופר יוקרתי ביד, שיכול לתת מענה למאות אלפי אנשים מסביב לעולם, ואולי אפילו מיליונים מהם. ברגע הזה החלטתם לעשות את הקפיצה ולפתוח סניפים של העסק ברחבי העולם, אבל עכשיו הגיע הרגע שבו צריך להעסיק עובדים שיוכלו להעניק את השירות שלכם. בדיוק בשביל זה, כדאי שתכירו את האופציות שלכם, וביניהן שירותי פיירול מסביב לעולם.

לכ-75% מהאנשים מגיע החזר מס
ואתם יודעים מה?
כנראה שגם לכם!

רוב האנשים בכלל לא יודעים שמגיע להם החזר מס.
ההחזרים יכולים להגיע לגובה של אלפי שקלים בשנה.
מלאו את הטופס הזה וקבלו בקלות את מה שמגיע לכם.

 

שירותי פיירול – רגע, מה זה בכלל?

אז לפני שאנחנו קופצים מעל הפופיק, כדאי שנבין רגע מהם שירותי פיירול. מדובר כאן על שירותים שבאים במטרה לסייע לעסקים הבין לאומיים להעסיק עובדים שגרים במדינות בחוץ לארץ, ולהצליח לעמוד בתנאי התעסוקה הספציפיים לכל מדינה. מבולבלים? אל דאגה – רק התחלנו.

במדינת ישראל קיימים חוקי תעסוקה ברורים, הכוללים, בין היתר, את שכר המינימום, מספר ימי חופשה שמגיע לעובד לקבל, ימי מחלה, הפרשה לקרן הפנסיה, תשלום עבור דמי ביטוח לאומי, תשלומי מס שונים ועוד. ממש כמו שבמדינת ישראל קיימים החוקים הללו, כך הם קיימים גם ביתר מדינות העולם, כאשר אצל כל אחת מהן החוק מנוסח אחרת, וטומן בחובו עקרונות אחרים.

 

רוצים להעסיק את העובדים שלכם בלב שקט? שירותי פיירול הם בדיוק בשבילכם

אז אולי בארץ אתם יודעים בדיוק מה לעשות, איך לשלם, מתי לשלם, כמה לשלם ואילו זכויות מגיע לעובדים שלכם לקבל, אבל בחוץ לארץ הדבר הזה לא ממש עובד ככה. יוצא מצב שעלולים להיווצר פערים בין המצוי לבין הרצוי, וכך אתם עלולים לפגוע בעובדים שלכם במדינות שמחוץ לארץ, ולהסתבך עם החוק המקומי.

במקום זה, שירותי פיירול בחו"ל יכולים להפוך את העניין הזה להרבה יותר פשוט. שירותי פיירול מטרתם לעזור לכל עסק לעמוד בתנאי ההעסקה במדינות זרות, ככה שכלל הזכויות של העובדים יוכלו להתממש במלואן ועל פי חוק.

 

שירותי פיירול בחו"ל – איך זה עובד ומה זה דורש ממני?

בתור בעלי עסק, אתם בוודאי רוצים להשאיר את הראש שלכם שקט מבלאגנים שקשורים במיסים, ראיית חשבון ועוד, ולכן שירותי פיירול הם רלוונטים מאוד עבורכם. במסגרת שירותי פיירול, כל מה שתצטרכו לדאוג לו הוא לגייס את העובדים על פי הסטנדרטים של העסק שלכם, ולאחר הגיוס להתפנות לעיסוקים המקצועיים שלכם, מבלי לדאוג לכל המעטפת של העובדים.

שירותי פיירול הם אלו שידאגו לממש את כלל הזכויות של העובדים, על פי המדינה שבה הם עובדים בעסק שלכם, וככה תוכלו להבטיח שאתם פועלים על פי חוק, שומרים על העובדים שלכם, ומתנהלים בצורה לא פחות ממופתית. זהו כמובן המפתח המרכזי להצלחה שלכם בחוץ לארץ, אז ממש לא כדאי לוותר עליו. שיהיה בהצלחה!

 

ראיון קליטה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חידוש מיבנה
טיפים פיננסים
מה ההבדל בין תמ"א 38/1 לתמ"א 38/2

לפי מומחים סביר מאוד שבשנים הקרובות תתרחש בישראל רעידת אדמה משמעותית, וזאת בשל השבר הסורי אפריקני לאורך ישראל. למרבה הצער, לא ניתן למנוע רעידות אדמה אך כן ניתן להיערך אליהן

השקעה מניבה
השקעות
משרדים להשקעה – טיפים למשקיע המתחיל

כבר שנים רבות שנדל"ן נחשב לענף כדאי להשקעה כל עוד בוחרים נכון את הנכס וכאשר אנחנו מדברים על נדל"ן מסחרי של משרדים להשקעה זה נכון לא פחות. גם בתקופת הקורונה