תכירו 2 דרכים שיעזרו לכם בניהול נכון של הוצאות והכנסות

כל אחד שואף להתנהל נכון מבחינה כלכלית, אך מעטים הם האנשים שמכירים בדרכים הנפוצות שיובילו לתוצאה הרצויה. יצאנו לבדוק מהן הדרכים הללו וחזרנו עם 2 אפשרויות שאסור לכם לפספס. הישארו כאן ותגלו מה יעזור לכם לנהל נכון את ההוצאות וההכנסות מעתה ואילך.   

 

דרך ראשונה: תורידו תוכנה למעקב הוצאות

אתם לא צריכים לעבוד קשה, כדי לנהל את ההוצאות וההכנסות הביתיות. שכן, עליכם פשוט להוריד תוכנה ייעודית שמאפשרת לעקוב אחר ההוצאות, כדי שניתן יהיה לנהל אותם על הצד הטוב ביותר. נסביר שיש היצע רחב של תוכנות כאלה, אך רק מעטות מספקות את השירות המקצועי שיאפשר לכם ליהנות מהפיצ'רים הבאים:

  • העלאת קבלות על רכישות שונות
  • ריכוז ההוצאות בקלות (כך שניתן לדעת על מה הוצאתם במהלך החודש או השנה וכמה)
  • הפקת דו"חות עסקיים
  • הצגת גרף הכנסות מסודר ועוד

אפליקציית מעקב הוצאות

רוצים להשתמש בתוכנה מומלצת? יש לנו פתרון!

כאמור, יש כל מיני תוכנות שיסייעו לכם לנהל נכון את ההוצאות וההכנסות, אך יש תוכנות מסוימות שנחשבות למומלצות ביותר. אם אתם רוצים לבצע את הבחירה הנכונה, עליכם לגלוש ברחבי הרשת ולחפש פרטים אחר תוכנה למעקב אחר ההוצאות וההכנסות שלכם שקיבלה חוות דעת חיוביות רבות מצד גולשים שונים.

 

דרך שנייה: תפתחו טבלת אקסל

הפסקה הנוכחית עשויה להתאים לגולשים שמגדירים את עצמם כמאותגרים מבחינה טכנולוגית. אלה יכולים להסתייע בטבלת אקסל ולהזין בה את ההכנסות וההוצאות מידי חודש. חשוב לציין שצריך להכיר מקרוב בפיצ'רים של הטבלה המדוברת, משום שזו תאפשר לבצע פעולות חיבור וחיסור תוך לחיצת כפתור, אך מילוי הפרטים בה עשוי לארוך זמן רב. רגע לפני שנבצע השוואה בין 2 הדרכים, נציג בפניכם טבלאות לדוגמא, כדי שתוכלו להשתמש בקטגוריות שלהן במידת הצורך:

רשימת הכנסות חודש מאי גובה ההכנסה
משכורת 12,040 ₪
קצבה חודשית 1,200 ₪

 

רשימת הוצאות חודש מאי גובה ההוצאה
חשבונות חשמל 400  ₪
ארנונה 700 ₪
קניות 2,500 ₪

 

מהי הדרך העדיפה בשבילכם?

מומחים בתחום הפיננסים ימליצו לבחור בדרך הראשונה שהוצגה במדריך זה. כלומר, בהורדת תוכנה ייעודית. שכן, זו הדרך המדויקת ביותר שתאפשר לכם לקבל את הנתונים מול העיניים מבלי להתאמץ. נסביר שהשימוש בתוכנה הינו ידידותי למשתמש ומוביל לקבלת נתונים מדויקים במהירות. שימוש בטבלת אקסל לעומת זאת, יצריך קורס עומק שיציג בפניכם את הפיצ'רים השונים ויבזבז לכם זמן יקר ששווה הרבה כסף.

 

לסיכום

עד כאן המדריך שריכז את 2 הדרכים שיעזרו לכם לנהל את ההוצאות וההכנסות של העסק. בשלב זה אתם מכירים באינפורמציה העדכנית, כך שתצטרכו רק לבחור בדרך הנכונה עבורכם שתוביל להתנהלות נכונה. דעו שתוכלו להעביר את מידע זה הלאה ולכתוב חוות דעת אודות הדרך הנבחרת, כדי שגולשים אחרים יוכלו ללמוד מכם.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הלוואה בנקאית
הלוואות
איך מזהים הלוואה חוץ בנקאית אמינה?

בעולם המהיר של ימינו, הלוואות חוץ בנקאיות הפכו פופולריות יותר ויותר בשל הנוחות והנגישות שלהן. הלוואות חוץ בנקאיות מספקות אלטרנטיבה להלוואות בנקאיות מסורתיות, ומציעות אישורים מהירים, תנאים גמישים ותהליכי בקשה

שוק ההון
אתם רוצים לסחור בשוק ההון? כך תעשו זאת נכון

אחד היתרונות המרכזיים של שוק ההון הוא היכולת להרוויח רווחים גבוהים ביחס להשקעה יחסית נמוכה. הוא מקדם את הצמיחה הכלכלית והפיתוח הטכנולוגי – זאת לדוגמא על ידי תמיכה בחברות חדשניות.

טיפול בגליובלסטומה עי אופטיון
כללי
אילו כיסויים הביטוח נותן במקרים של גליובלסטומה?

פניות רבות שהגיעו אל המערכת שלנו מצד גולשים שהתעניינו בביטוחים רפואיים, גרמו לנו להוציא סדרת מדריכים מקיפה שתסכם בכל פעם את הפרטים החיוניים אודות כיסויים שנוגעים למחלות נפוצות בישראל. המדריך

דוח אשראי
כללי
מה זה חיווי אשראי?

בשנת 2,019 יצא חוק חדש המכונה חוק נתוני האשראי. השיקולים להבאת החוק לכנסת היו קביעת דירוג אשראי ורמת סיכון לכל אדם, על מנת שלא לתת הלוואות למי שהנתונים שלו שליליים.