מכללות ללימודי ייעוץ משכנתאות

אין כמעט אדם בארץ שלא זקוק למשכנתא, וכמו הביקוש כך גם ההיצע ומשום כך נפתחו הרבה מאוד מכללות ללימודי ייעוץ משכנתאות, אשר בוגריהם כבר משתכרים יפה מאוד גם כהשלמת הכנסה ממתן ייעוץ משכנתאות.

 

OS_Orin-Shpalter_logoShakuf_black

כמו בכל תחום ובעיקר בתחום לימודי ייעוץ משכנתאות, חשוב מאוד לבחור במכללה שתכנית הלימודים שלה היא ברמה הכי גבוהה והכי רלבנטית למקצוע הנלמד. בנוסף, חשוב לבדוק מהו סילבוס הלימודים? האם הוא כולל את הקורסים הנחוצים או שמא, חלקם נועד רק "לנפח" את משך קורס ייעוץ משכנתאות. לא פחות חשוב הוא להבין מי המרצים, מה הידע שלהם, ניסיונם ומהן חוות הדעת עליהם. יש לוודא גם אם במהלך הלימודים דואגת המכללה שכל המשתתפים- שלכל אחד מהם מן הסתם נתוני פתיחה שונים- אכן יגיעו לרמה אחידה של הבנת החומר בין אם מדובר בעזרה נוספת או אחרת.

בנוסף- מהם תנאי המבחנים אותם יהיה לעבור? מהו היקף שעות הלימוד, מיקום המכללה, נגישות תחבורתית אליה ועוד.

שולחנות

 

ביקוש רב ליועצי משכנתאות

מאז שתחום המשכנתאות נפתח גם לגופים פיננסים חוץ בנקאיים וחלק מאלה שנטלו משכנתא הבינו שלא תמיד הוצעה להם המשכנתא הנכונה, אבל זה מה שהציעו להם בבנק, אין מישהו שלוקח היום משכנתא מבלי להתייעץ עם איש מקצוע ניטרלי ולא מתוך הבנק ולכן יש ביקוש רב ליועצי משכנתאות.

בהמשך למגמה הזו, החליטו יזמים שונים לפתוח מכללות ללימודי יעוץ משכנתאות כי יש ביקוש אז מדוע שלא יהיה היצע? ואם להודות על האמת- חשוב מאוד לדעת לבחור במכללה המציעה תכנית לימודים ברמה גבוהה, מרצים  מהשורה הראשונה, סילבוס מקצועי מדויק ויש עליה חוות דעת טובות מצד בוגרי הקורס.

מדובר במקצוע אחראי מאוד, אשר כל החלטה המתקבלת במסגרתו משליכה על חייהם של בני אדם ומשפחות ולכן חשוב מאוד ללמוד את המקצוע הזה במקום אשר גם מקפיד להעביר למשתתפים בקורס, תכנים הנוגעים ליושרה מקצועית, הגינות ועוד.

 

הקורס המומלץ – מתוך מכללות ללימודי יעוץ משכנתאות

בחירה נכונה של מכללה מתוך רשימה של מכללות ללימודי יעוץ משכנתאות  אחרי תחקיר קצר ברשת, תוביל לקורס הכי מקצועי בתחום אשר מועבר במכללת אורין שפלטר בו נלמדים מקצועות הביטוח, הנדל"ן שוק ההון ועוד ברמה הכי גבוהה ועם המרצים הכי איכותיים בתחום.

המטרה של הקורס היא להעביר את הידע הדרוש ליועצי משכנתאות ובמקביל גם להעביר אותם סוג של "מיני התמחות" מול מנהלי תיקים ויועצים כדי שידעו להתמודד בצורה יצירתית עם בעיות שצצות בשטח. הוא כולל שיעורים על נדל"ן ואשראי, מעניק להם כלים יישומים לניתוח ובניית תמהיל משכנתא מדויק והיכרות עם סוגי עסקאות ומימון שונים.

כמו כן נחשפים המשתתפים לסוגיות משפטיות בהן הם עלולים להיתקל במהלך הייעוץ ולומדים גם לנהל מו"מ מול גופים פיננסיים שונים. המטרה הסופית של הקורס היא להכשיר יועצי משכנתא שיעשו את עבודתם נאמנה מול לקוחותיהם הן ברמת המקצועיות והן ברמת האמינות.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות
3 חסרונות בלקיחת הלוואה מהבנק

הגיע הזמן לעשות שיפוץ בבית או אולי לקנות רכב חדש? או שמא הנסיבות פחות משמחות ואתם מתקשים לסגור את החודש? כך או כך, התשובה לשתי השאלות האלו בדרך כלל תהיה

חידוש מיבנה
טיפים פיננסים
מה ההבדל בין תמ"א 38/1 לתמ"א 38/2

לפי מומחים סביר מאוד שבשנים הקרובות תתרחש בישראל רעידת אדמה משמעותית, וזאת בשל השבר הסורי אפריקני לאורך ישראל. למרבה הצער, לא ניתן למנוע רעידות אדמה אך כן ניתן להיערך אליהן

כספים וחסכונות
גריל גז – השוואה פיננסית

בעשור האחרון גריל הגז הופך להיות אחד המוצרים המבוקשים ביותר- בעיקר בשל מגוון היתרונות הרבים שיש לזכותו. בשל הביקוש הרב שיש למוצר, החלו עוד ועוד חברות להציע גרילים שונים למכירה.