מהי העלות להוצאת ויזה לאוסטרליה לבעלי דרכון אירופאי?

כעת לאחר שמגבלות הטיסה השתחררו מעט, אנו יכולים לשוב ולתור מדינות נפלאות ומעניינות, דוגמת אוסטרליה.

בדומה למדינות אחרות, על מנת לטייל בה, אוסטרליה דורשת הפקת ויזה מיוחדת בעבור תיירים או בעבור אלו הבאים לענייני עבודה קצרים.

אבל איך מתבצע ההליך?

חשוב לדעת כי ישנן כמה סוגים של ויזות שניתן להפיק, בהתאם לסוג הביקור המיועד. כל ההליך הוא מאד פשוט ומהיר, ומתבצע באופן מקוון בלבד. הנה כל המידע שאתם צריכים לדעת על הפקת ויזה לאוסטרליה, בהתאם לסוג הדרכון שאתם מחזיקים כעת:

 

האם יש סוגים שונים של ויזה?

כפי שציינו, אכן ישנן ויזות שונות שניתן להפיק בעבור ביקור לאוסטרליה: ויזת תיירים וויזת "ביזנס". ויזת תיירים מיועדת לאלו שרוצים לבוא לטייל, לנפוש, או לבקר קרובים וחברים, בעוד שוויזת "ביזנס" מיועדת עבור אלו הבאים לאוסטרליה לשם ענייני עבודה קצרים, כמו כנסים ופגישות, ולא לעבוד אצל מעסיק אוסטרלי.

חשוב לציין כי תוקף שתי הוויזות הוא זהה (12 חודשים), וניתן לבקר כל שלושה חודשים ולא באופן רצוף.

 

מה ההליך?

הליך הגשת הבקשה לכל סוג ויזה היא פשוטה ומהירה. ההליך עצמו מתבצע באופן מקוון בלבד, ומאושר לאחר כחמישה ימי עסקים, או אפילו שעה רק במקרים דחופים. במידה ויש לכם ספקות, לבטים, או שאלות ניתן לגשת לאתר evisa.co.il, ולקבל את כל המידע.

טרם הגשת הבקשה חשוב לוודא כי הדרכון שלכם תקף לחצי שנה לפחות ושיש לכם כתובת מייל פעילה ואשראי זמין לתשלום. כמו כן יהיה עליכם להוכיח שאין לכם חובות כספיים למדינת היעד, שהנכם בריאים וללא רקע פלילי, ושבעת הבקשה אתם לא נמצאים ביבשת.

 

מה אם יש לי דרכון אירופאי?

במידה ואתם בעלי דרכון אירופאי דעו כי אתם עדיין נדרשים בהגשת בקשה לוויזה הרלוונטית. אך שימו לב, ההליך המקוון יהיה פשוט ומהיר יותר, והתשלום (שעליו נדבר מיד) כנראה יהיה מעט יותר פחות. למעט כל זה, אין הבדל גדול.

 

כמה עולה ויזה?

הגשת הבקשה לוויזה עולה באופן חד פעמי 14.95 ליש"ט, שהם כ-60 ₪ פר בקשה. כאמור, במידה ויש לכם דרכון אירופאי סביר כי תוכלו לשלם סכום פחות יותר. לאחר קבלת האישור על הבקשה תישלח לכם הודעה למייל, אותה יהיה עליכם להציג במעבר בין המדינות.

 

לסיכום

עכשיו כשסוף סוף ניתן לנסוע וטייל בעולם, אוסטרליה היא בחירה נהדרת. היתרון הנפלא הוא כי הגשת הבקשה לביקור, לעומת מדינות אחרות, היא פשוטה ומהירה. יהיה עליכם לוודא מראש את כלל הפרטים אשר צוינו מעלה. כל ההליך הוא מקוון לגמרי, ובמידה ואתם בעלי דרכון אירופאי, סביר כי הוא יהיה הרבה יותר מהיר ופשוט. המחיר בעבור הגשת הבקשה הוא רק 14.95 ליש"ט ואולי פחות בהתאם לסוג הדרכון.

כרטיסים

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בית ומטבעות
טיפים פיננסים
למה חשוב שדירה תהיה רשומה במלואה בטאבו?

דירה בטאבו. האם אתם יודעים להגיד בוודאות כי הדירה בטאבו על שמכם? לחלקנו המילה טאבו לא אומרת הרבה, אך ישנה חשיבות רבה למילה הזו במיוחד בהקשר של דירה. במאמר הבא

מכשיר טלפון
טיפים פיננסים
איך לנהל פרויקט בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר

במציאות בה אנחנו חיים היום, יש המון המון מידע, מסרים ומשימות. המידע מסרים והמשימות הללו מגיעות בדרך כלל ממדיות שונות והן דורשות תכנון נכון של משימות, בקרה שוטפת וגם תיאום.

בלוג בדרך שלך
Mortgage loan on the house, how to get it?

The mortgage loan , also known as mortgage credit , is a sort of loan that takes part from the mortgage on an asset or property in order to obtain capital. This particular type of

משפט
נדל"ן
עורך דין נדל"ן בתל אביב

עורך דין נדל"ן בתל אביב הוא הדמות שאתם צריכים לצידכם כאשר אתם שוקלים השקעה בעיר. הנדל"ן בתל אביב הוא אחת מהסחורות החמות ביותר במשק הישראל. העובדה שמגורים בעיר מושכים צעירים