האם מערכת מתח נמוך מוזילה את עלויות החשמל?

בתקופה האחרונה ישנה התעניינות רבה בכל הנוגע למערכת מתח נמוכה שהיא חלק מהבתים החכמים שכובשים את הארץ והעולם. יצאנו לבדוק את העניין באופן מקיף כדי לבדוק האם המערכת הזו מוזילה את עלויות החשמל או שמא, מדובר בטריק שיווקי שמנסה לגרום לנו לרכוש את המערכת המדוברת? הישארו אתנו ותגלו את המסקנות שאליהן הגענו לאחר הבירור.

 

תכירו קודם את האנשים שעומדים מאחורי המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את המסקנות שלנו בכל הנוגע למערכת מתח נמוך, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל אנשים שיודעים דבר או שניים בנושא. שימו לב – אין מדובר הפעם באנשי מקצוע שעוסקים בתחום. במדריך זה בחרנו לפנות אל אנשים כמונו, כמוכם, רק שלהם יש מערכת מתח נמוך בבית. שאלנו אותם את כל השאלות החשובות כדי שנוכל להגיע למסקנה בנוגע לעלויות והאמת היא, שהגענו למסקנה מפתיעה. רגע לפני שהיא תוצג בפניכם, אנו רוצים להודות לכל אחד ואחת מהם. שכן, בזכותם, מדריך זה עולה לרשת והוא צפוי להביא למודעות חיונית בנושא.

 

מערכת מתח נמוך – מה זה בכלל?

רבים מהגורמים שליוו אותנו בכתיבת המדריך ציינו כי יש להם בבית מערכת מתח נמוך של חברה מוכרת בתחום. סביר להניח ששמעתם על החברה, global quality. הם הסבירו לנו שמדובר במערכת פופולארית ביותר לא רק עבור אנשים פרטיים, אלא גם בתחום התעשייה. היא משמשת למטרות רבות, כמו למשל:

  • שליטה בתאורה
  • שליטה במערכת האבטחה
  • HVAC ועוד

מערכת חשמל במתח נמוך היא לא דבר חדש מסתבר. התגלה לנו שהיא קיימת עוד משנות ה – 20. אבל השיח לגביה עלה בשנים האחרונות, בגלל שהיא חדרה למודעות של רבים מאתנו.

 

האם המערכת הזו מוזילה את עלויות החשמל?

הבירור המעמיק שערכנו בנושא העלה מסקנה חד משמעית – כל מי שמשתמשים במערכת מסוג זה ציינו כי מדובר בדרך יעילה וחסכונית. שכן, היא מאפשרת לחסוך הרבה כסף בעלויות האנרגיה תוך שימוש בפחות חשמל. אנו מוכרחים להודות ששאלנו את השאלות שלנו באופן עקיף כדי שלא לאפשר למסייעים להבין כי זו המטרה שלשמה התכנסנו. כך שאנו בטוחים שמדובר בתשובה כנה שהגיעה מצד כל המשתתפים.

 

איך מתקינים את המערכת?

חשוב לציין כי התקנה של מערכת מתח נמוך אינה קשה להתקנה ולתחזוקה, ובכל זאת,  אתם צריכים לדעת כי עליכם לפנות אל מומחה בתחום שיבצע את ההתקנה. הרי מדובר פה בהתעסקות עם חשמל. אם אין לכם ידע מעמיק בתחום, כדאי שתוותרו על התקנה עצמאית.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם וגם לנו להבין שמערכת מתח נמוך אכן מוזילה את העלויות של החשמל. כעת, כשיש לכם את כל הפרטים החשובים בנושא, נותר לכם רק לצאת ולבדוק אילו חברות מבצעות התקנה של מערכת זו.

בית פרטי

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחשבון
טיפים פיננסים
ארבעה דברים שחובה לבדוק לפני שפורשים מהעבודה

ייעוץ לפני פרישה לפנסיה נועד לצורך תכנון פנסיוני ליום שאחרי היציאה לפנסיה. הייעוץ מומלץ לקראת גיל הפרישה החוקי ואף לפני כן במידה וישנה אפשרות לפרישה מוקדמת. במאמר זה נתמקד בארבעה

דולרים
הלוואות
ארבעה יתרונות בהלוואה חוץ בנקאית

בעבר הצרכן הישראלי נאלץ לקחת הלוואות  בעקר מהבנקים, לרוב מהבנק בו הוא ניהל את חשבונו האישי.  עם פתיחת השוק לתחרות החלו גופים פיננסיים חוץ בנקאיים כמו חברות האשראי והביטוח להציע