האם אפשר לקנות דולרים בתשלומים?

אין ספק כי כסף הוא בין הדברים החשובים ביותר בחיים. ככל שיש לנו יותר כסף כך אנו נהנה מאיכות חיים יותר גבוהה ומבריאות רבה יותר וזו עובדה. הכסף משפיע על חיינו בצורה עצומה וקובע כיצד החיים הללו יראו. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כל אדם צריך לעשות כל מאמץ בכדי שיהיה לו יותר כסף וזה אומר כי אותו אדם צריך להוציא פחות ולהרוויח יותר. על רקע זה אנו חייבים כי אם אתם רוצים להוציא פחות אתם צריכים לשים לב איזה דולרים אתם קונים. כיום יש צורך בדולרים לנסיעות לחו"ל וגם בשביל תשלומים בארץ אשר נעשים בדולרים. על רקע זה עולה השאלה האם אפשר לקנות דולרים בתשלומים? והתשובה היא שאכן אפשר וכי זו אופציה מעולה למי שרוצה לשלם בפריסה ולא ישר את כל הסכום על החלפת המט"ח.

 

לכ-75% מהאנשים מגיע החזר מס
ואתם יודעים מה?
כנראה שגם לכם!

רוב האנשים בכלל לא יודעים שמגיע להם החזר מס.
ההחזרים יכולים להגיע לגובה של אלפי שקלים בשנה.
מלאו את הטופס הזה וקבלו בקלות את מה שמגיע לכם.

האם זה משנה היכן אני קונה את המט"ח?

עולה השאלה האם זה משנה היכן אני קונה את המט"ח או את הדולרים שאני צריך? אם כן אנו חייבים לציין כי זה מאוד משנה וכי כדאי לכם לשים לב איפה אתם קונים את הדולרים. עליכם להבין כי ככל שהמקום שבו תקנו את הדולרים יהיה יותר טוב כך אתם תשיגו עסקה יותר טובה ותשלמו עמלות מופחתות. לכן לפני קניית הדולרים אתם חייבים לברר על המקום שמוכר אותם ולעשות הכול בכדי להבטיח כי תקנו את הדולרים בעמלה הטובה ביותר שיש וזה משהו שאסור לכם להתפשר עליו אם אתם רוצים לקנות דולרים מבלי שיעבדו עליכם.

 

האם כדאי לי לקנות מט"ח בחו"ל?

פעמים רבות אנו צריכים לקנות דולרים בשביל נסיעה לחו"ל ואז עולה השאלה האם כדאי לנו לקנות את הדולרים הללו בחו"ל או בארץ?  אם כן אתם צריכים להבין כי בחו"ל אתם לקוח שבוי ושאתם תקבלו עמלות הרבה יותר גבוהות על קניית מט"ח או דולרים. לכן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לקנות מט"ח בארץ ולא בחו"ל. עוד אנו חייבים לציין כי בחו"ל אין אופציה של קניית מט"ח בתשלומים וזה דבר בעייתי מאוד מכיוון שתשלומים על המט"ח משפרים את הקנייה שלנו והופכים אותה ליותר כדאית. לכן קנו תמיד מט"ח בארץ ואל תוותרו על נושא זה אם אתם רוצים לעשות את העסקה המשתלמת ביותר.

 

מדוע כדאי לבחור את המקום הזול ביותר למכירת מט"ח?

כאשר אנו קונים משהו בדרך כלל לא כדאי לנו לקנות את הדבר הזול ביותר בשוק מכיוון שפעמים רבות הוא פחות טוב. אך כאשר אנו מדברים על קניית מט"ח הצעד החכם ביותר הוא לבחור את המקום עם העמלות הנמוכות ביותר שיש מכיוון שכך נשלם פחות על המט"ח שלנו וכך נוכל לחסוך כסף וזה שווה המון.

דולר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משפחה
ביטוחים
ביטוח נסיעות לחו"ל – עשה ואל תעשה

ביטוח נסיעות לחו"ל נתפס לעיתים כמותרות. במאמר הבא אנחנו נרחיב ונפרט על מהו ביטוח נסיעות לחו"ל, מהן התוכניות השונות שמציעות לנו חברות הביטוח, אילו הרחבות אפשר ולהוסיף ואיך הן מתקשרות

קופת חיסכון וכסף
נדל"ן
6  סודות שרק נדל"ניסטים וותיקים יודעים

בשנים האחרונות הפך תחום השקעות הנדל"ן לתחום פופולארי גם בקרב אנשים פרטיים מן השורה- עצמאים או שכירים ואף פנסיונרים המחפשים מקור הכנסות נוסף. בעבר תחום השקעות הנדל"ן נחשב לתחום מסובך