חיפוש

אילו פתרונות נוכחות קיימים בשוק?

הטכנולוגיה המתקדמת מביאה לכך שבעלי עסקים לא צריכים יותר לרדוף אחר העובדים שלהם ולבקש מהם לחתום על טופס נוכחות או להעביר כרטיס. פתרונות מסוג זה נחשבים בימים אלו למיושנים. שכן, מסתבר שיש פתרונות חדשים בשוק שמאפשרים לכל מעסיק לבצע מעקב נוכחות על פי החוק באופן נוח ונגיש. יצאנו לבדוק מהם הפתרונות הללו וחזרנו עם כמה שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

תכירו את המעסיקים שסייעו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הפרטים אודות פתרונות הנוכחות שקיימים כיום בשוק, עליכם לדעת כי פנינו אל מעסיקים שונים וביקשנו מהם לשתף אותנו בפתרונות הנוכחות שלהם. היו מעטים שציינו כי הם עדיין משתמשים בפתרונות נוכחות מיושנים, בעוד רוב מוחלט ציין פתרונות נוכחות חדשניים שטרם הכרנו. ריכזנו ברשימה את הפתרונות החדשניים וביקשנו לקבל מידע מעמיק לגביהם. זו ההזדמנות להודות לכל הגורמים שסייעו לנו ומסרו לנו את הפרטים. שכן, בזכותם, מעסיקים אחרים יוכלו לקבל מידע חיוני בנושא.

 

אפליקציית נוכחות

נדמה שהיום אי אפשר להתנהל בלי אפליקציות. בעצם, אפשר לומר שהן אלו שמנהלות אותנו. הדבר גם נכון בכל הנוגע לפתרונות נוכחות. שכן, הסתבר לנו שיש אפליקציית שעון נוכחות שמאפשרת למעסיקים לבדוק את הנוכחות של העובדים במקומות הבאים:

  • במשרד
  • בבית
  • בשטח

רבים מהגורמים שסייעו בכתיבת המדריך המליצו בחום על חברת לומן פתרונות נוכחות מתקדמים ואמרו שמדובר בחברה שמספקת אפליקציית נוכחות אמינה ונוחה לשימוש.

 

שעון נוכחות עם זיהוי פנים

פתרון נוכחות זה מייעל את בית העסק באופן רציני. מדובר בעצם בשעון נוכחות ממוחשב שמבוסס על זיהוי פנים של כל אחד ואחת מהעובדים במקום. המחשבון נחשב ליעיל עבור עסקים, חברות וגם ארגונים. מדובר כאן באפשרות של זיהוי שלא רק למטרות נוכחות, אלא גם למטרות אבטחה. כך שהוא חיוני עבור כל עסק באשר הוא.

 

בחירה בפתרון הנוכחות המתאים לכם ביותר

הצגנו כעת 2 פתרונות נוכחות שהוצעו על ידי מרבית הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך, אך ראוי לציין כי יש עוד מבחר רחב של פתרונות מתקדמים מאוד. אם אתם מתלבטים בין 2 הפתרונות הללו, כדאי שתדעו שאתם צריכים לבדוק עם עצמכם מהו הפתרון המתאים לכם ביותר. כלומר, האם יש לכם צורך באבטחה רצינית במקום העבודה שלכם? אם כן, סביר להניח ששעון הנוכחות עם זיהוי פנים יוכל לסגור לכם 2 פינות. במידה ואין לכם צורך באבטחה שכזו והעובדים שלכם עובדים לעיתים באופן היברידי, כדאי שתבחרו באפליקציה שתאפשר לכם לבדוק מתי הם התחילו לעבוד ואיפה הם עובדים היום.

 

לסיום

עד כאן המידע המקיף שאתם צריכים להכיר אודות פתרונות הנוכחות המתקדמים ביותר שקיימים בשוק. כעת, כשיש בידיכם את כל המידע, נותר לכם רק לבחור את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. נאחל לכם שתבחרו נכון ושיהיה בהצלחה!

טביעה סרוקה

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רופא
ביטוחים
4 יתרונות בביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד

נסיעה לחו"ל יכולה להיות דבר מלחיץ, ואין דבר שמשפר את ההרגשה יותר מאשר הידיעה שיש לך גב. ברור שחשוב להתכונן מראש ולרכוש ביטוח, אבל זה לא מספיק. כאשר הטיול מסתבך

עסקים
הדרך להצלחה עוברת במיתוג עסקי בעסק שלכם

כל עסק חדש או קיים רוצה להצליח, להגדיל את המכירות, להגדיל את היקף הלקוחות, לספק את הצרכים שלהם ולהיות בעל מוניטין. על מנת שכל המטרות האלו יקרו העסק צריך להיות

הר הביטוח ראשית
טיפים לביטוחים
הר הביטוח – יוזמה פרטית או ממשלתית?

ביטוח מבנה או דירה? ביטוח חובה, מקיף או צד ג'? ביטוח חיים, בריאות או אולי שיניים? סיימתי לשלם על הביטוח הקודם לפני שהתחלתי לשלם על הביטוח הנוכחי? כל אלו ועוד