איך דו"ח נתוני אשראי יעזור לכם להשיג ריבית נמוכה כמו בבנק

מתכננים חופשה גדולה? רוצים לקנות רכב? או מעוניינים בהלוואה לכל מטרה אחרת? הלוואה בנקאית לרוב מאפשרת נוחות מבחינת גובה הריבית ותנאי ההחזר, אבל לא רק. גם הלוואות חוץ בנקאיות יכולות לאפשר לכם ריבית נמוכה כמו בבנק, בעזרת דו"ח אשראי בדירוג טוב. איך ומאיפה מקבלים דו"ח נתוני אשראי ואיך הוא יכול לעזור בעת קבלת הלוואה חוץ בנקאית? נענה על הכול.

 

דוח נתוני אשראי

דו"ח נתוני אשראי הוא הצהרה מפורטת שמרכזת את הפעילות הכלכלית שלכם בשנים האחרונות. הדוח כולל שימוש בכרטיסי אשראי, הלוואות, מעסיקים, הכנסות והוצאות. הדו"ח משקלל את כלל הפעילות שלכם ועל פיה נקבע דירוג האשראי. שיפור הפעילות הכלכלית, תשפר גם את דירוג האשראי שלכם.

 

איך תוכלו לקבל דוח אשראי?

קיימות שלושה לשכות אשראי עיקריות בישראל: BDI, DB CREDIT וקו מנחה, שלוש הלשכות מנוהלות על ידי חוק דיווח האשראי. כל אזרח זכאי לדו"ח אשראי אחד בחינם בשנה, מכל אחת משלושת הלשכות. כל מה שצריך לעשות כדי לקבל את הדו"ח הוא לפנות ללשכת האשראי ולבקש אותו.

 

איך לקרוא דוח אשראי?

דוח אשראי כולל בתוכו פירוט רחב של נתונים ותנועות כספיות, לאורך שנים. כדי לבדוק את תקינות הדו"ח כדאי להתמקד בבדיקת דיוק הנתונים הכלולים בו. כל טעות קטנה יכולה להטות את דירוג האשראי, לכן הדיוק קריטי. בדקו את אופן הרישום של שמכם, כתובתכם, שמות מעסיקים וכדומה. גם טעות קטנה יכולה להצביע על איסוף לא תקין של נתונים שכדאי לבדוק.

 

עד כמה ההיסטוריה משפיע על דירוג האשראי?

מצב כלכלי הוא מצב שנתון לשינויים בלתי פוסקים, עסקים קמים ונופלים, והפסדים הם חלק משגרת העולם הפיננסי. על חישוב דירוג האשראי ישפיעו רק שלוש השנים האחרונות. אדם או עסק שחווה נפילה כלכלית והצליח לשקם את עצמו ולפרוע את כל המחויבויות, בתוך שלוש שנים יוכל לקבל דירוג אשראי טוב שיאפשר לו מסגרות אשראי והלוואות.

 

איך דו"ח האשראי יכול לעזור?

דו"ח אשראי משפיע על הסיכויים שלכם לקבל מימון, משכנתא או הלוואות. בנוסף, ככל שדירוג האשראי שלכם טוב יותר, תוכלו לקבל ריביות נמוכות יותר. כשמדברים על הלוואות חוץ בנקאיות, דירוג האשראי שלכם יקבע את האפשרות לקבל את ההלוואה המבוקשת, ואת גובה הריבית. במקרה של דירוג אשראי טוב, תוכלו לקבל ריבית נמוכה ונוחה, ממש כמו זו שהבנק היה מציע לכם.

 

הלוואות חוץ בנקאיות

אם אתם מעוניינים בהלוואה חוץ בנקאית, דו"ח נתוני אשראי הוא נקודת פתיחה מצוינת כדי לבדוק את האפשרות לקבל ההלוואה. גם גובה הריבית ייקבע לפי דירוג האשראי. דירוג אשראי טוב יאפשר לכם לקבל ריבית נמוכה כמו בבנק, גם בהלוואות חוץ בנקאיות. בקיצור, יש אפשרות לקבל תנאי החזר נוחים בהלוואות חוץ בנקאיות. התחילו בדו"ח נתוני האשראי ומשם הדרך קצרה. בהצלחה

כספים

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחשבון ובית
טיפים פיננסים
מכללות ללימודי ייעוץ משכנתאות

אין כמעט אדם בארץ שלא זקוק למשכנתא, וכמו הביקוש כך גם ההיצע ומשום כך נפתחו הרבה מאוד מכללות ללימודי ייעוץ משכנתאות, אשר בוגריהם כבר משתכרים יפה מאוד גם כהשלמת הכנסה

לחיצת יד
נדל"ן
למה להשכיר בפתח תקווה?

אם המושבות, פתח תקווה, העיר הגדושה ועמוסה בבתי קפה ומסעדות, קוראת לכם לשכור בה משרדים. אבל, האם כדאי? מה הם היתרונות שבהשכרת משרדים בפ"ת? הנה כל המידע לגבי השכרת משרד

משכנתאות
משכנתא – כך תעשו את זה נכון

המחשבה על האפשרות של לקחת משכנתא נשמעת לכם האופציה היחידה שבעזרתה תוכלו באמת לקנות דירה? אם כך, דעו שאתם לא לבד. למעשה רוב האנשים בישראל בסופו של דבר פונים אל