6 סיבות שמובילות אותנו להשקיע בחו"ל

השקעה בנדל"ן בחו"ל הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות, תוך שהיא מצטרפת לדרכים המקובלות בהן המעמד הבינוני-גבוה משקיע את כספו. למעשה, ההיצע לרכישת דירות להשקעה ביעדים אטרקטיביים ברחבי העולם עולה כמעט באותה המידה שבה הביקוש לכך גדל.

 

1 – תשואה גבוהה

אחת הסיבות המרכזיות שמובילה אותנו להשקיע בחו"ל היא פשוט שאיפה לתשואה גבוהה יותר משהיינו יכולים לצפות לה מהשקעות אחרות במדינת האם. השווקים הבינלאומיים פותחים בפנינו הזדמנויות חדשות להשגת תשואות גבוהות בזכות הפערים במחירי הנדל"ן, שערי החליפין והיקף הביקוש לנכסים מניבים. השקעה במקומות הנכונים מצליחה לעיתים להכפיל ואף לשלש את ההון המושקע תוך זמן קצר יחסית. למשל, רכישת דירות במרכז עיר מבוקשת עם פוטנציאל התייקרות משמעותי בשנים הקרובות. מדובר במוטיבציה חזקה למעבר מהשקעות צנועות יותר בארץ, אל מעבר לגבולות, לצורך מימוש הפוטנציאל הכלכלי המלא.

1 - תשואה גבוהה

 

2 – גיוון וניהול סיכונים

סיבה נוספת להשקעה בנדל"ן בחו"ל היא האפשרות לגוון את תיק ההשקעות ובכך לנהל סיכונים בצורה יעילה יותר. כאשר ההון מפוזר על פני יעדים ונכסים מגוונים, החשיפה לסיכונים יורדת, וסיכויי הצלחת ההשקעה במצרף עולים. יתרה מכך, פיזור זה משמש לניהול סיכונים גיאו-פוליטיים המתעוררים לעיתים במדינות מסוימות.

 

3 – גמישות והזדמנויות חדשות

השקעה בחו"ל פותחת בפני המשקיע עולם של הזדמנויות חדשות, בהן קשה להיתקל בתוך המדינה עצמה. זוהי סיבה משמעותית נוספת להשקעה בנדל"ן בחו"ל. גמישות זו מאפשרת לזהות כיווני השקעה חדשים, ליהנות מאזורים גיאוגרפיים ומיקומים חדשים, ולנצל את ההבדלים במחירים ובערכי הקרקעות והנכסים. חברות כמו ברקוס- נדל"ן בקפריסין מציעות לרוכשים הזדמנויות להשקיע באזורים מבוקשים ומוכרים.

 

4 – חופש ניידות וקרבה למרכזים חשובים

סיבה משכנעת נוספת נעוצה ביכולת להתגורר קרוב יותר למרכזים חשובים בעולם דרך רכישת דירה להשקעה באזור הרלוונטי. חופש הניידות הבינלאומי הגובר, מאפשר לנו להשאיר חותם במספר מקומות רב יותר, תוך יצירת קשר עם מגוון אזורים ומדינות, וליהנות מחוויה תרבותית רחבה יותר.

 

5 – הזדמנות לעתיד הילדים

סיבה חשובה נוספת המניעה רבים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, נוגעת לעתיד של הילדים והמשפחה. רכישת דירה או נכס בחו"ל פותחת צוהר להזדמנויות חינוכיות ותעסוקתיות עבור הדור הבא, בין אם בלימודים באוניברסיטאות מובילות בעולם או בתעסוקה בחברות רב-לאומיות המצויות באותם אזורים.

 

6 – חלום הגשמה ושאיפה לאיכות חיים

וכן, בהחלט, השקעה בנדל"ן בחו"ל היא גם משאלת לב עבור רבים מאיתנו שחולמים להתגורר ולחוות חיים באזורים אחרים בעולם עם איכות חיים גבוהה יותר. זוהי גם הזדמנות לממש חלום כלכלי ארוך שנים – להגיע לנקודה בה ניתן לבנות רכוש והון במדינה אחרת ואולי אף לחיות בה חלקית או באופן קבוע.

 

לסיכום

השקעה בנדל"ן בחו"ל איננה רק כלי פיננסי יבש אלא פתח למגוון רחב של הזדמנויות. היא מציעה תשואה פוטנציאלית גבוהה ועמוקה יותר וגם ניהול סיכונים יעיל, גמישות והזדמנויות חדשות. היא מגשימה גם שאיפה לחופש, לקרבה למרכזים חשובים, הזדמנות עבור הדורות הבאים וחלום על איכות חיים משופרת – כל אלה הן סיבות טובות להשקיע בנדל"ן בחו"ל.

6 - חלום הגשמה ושאיפה לאיכות חיים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קניית נכס
משכנתאות
יתרונות וחסרונות של משכנתא חוץ בנקאית

החל משנת 1989, הותר לחברות הביטוח ולחברות נוספות לתת הלוואות בתמורה לשעבוד נכסים. דבר זה נקרא הלוואת משכנתא חוץ בנקאית. הלוואה זו ניתנת ע"י גופים שאינם נקראים "בנק". גופים אלה

גישור בהלוואות ראשית
כללי
כל מה שרציתם לדעת על הלוואת גישור

מחפשים את הדרך לממן את הדירה החדשה שאתם רוצים לקנות אך עוד לא הצלחתם למצוא קונים לדירה הישנה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא היחידים שמוצאים את עצמם במצב הזה.

צרור מפתחות וחתימה
נדל"ן
האם קיימות דירות חדשות למכירה ביד אליהו?

שכונת יד אליהו התל אביבית מאופיינת בתשואה יחסית גבוהה לדירותיה, אך האם היא מציעה גם דירות חדשות לגמרי למכירה? רכישת דירה יכול להיות לצורך אכלוס של הקונים או כהשקעת נדל"ן