עורך דין נדל"ן בתל אביב

עורך דין נדל"ן בתל אביב הוא הדמות שאתם צריכים לצידכם כאשר אתם שוקלים השקעה בעיר. הנדל"ן בתל אביב הוא אחת מהסחורות החמות ביותר במשק הישראל. העובדה שמגורים בעיר מושכים צעירים ומבוגרים כאחד, שחברות ענק ממשיכות לפעול בעיר ולמשוך עובדים, ושהקרקעות בעיר מוגבלות, יוצרות עלייה קבועה במחירים. במאמר זה נפרט על התרומה של עורך דין להשקעה.

 

הימנעות מעסקאות מפוקפקות

בגלל שמדובר בהזדמנות כלכלית ידועה ומפורסמת, משקיעי נדלן בתל אביב חשופים להמון ניסיונות עוקץ, במטרה לגרום להם להוציא סכומי עתק על קרקעות או דירות שערכן נמוך בהרבה. קשה מאוד לאתר ניסיונות עוקץ אלו ללא בעל מקצוע יעיל כמו עורך דין נדל"ן שיעמוד לצידכם. עוקצים מפורסמים וידועים כוללים ניסיונות למכירת דירות במחירים זולים לכאורה, בלב דרום תל אביב בשכונות מוכות פשיעה, או מכירת דירות עם תשתית הרוסה לחלוטין, אשר הבניין שלהן מועד להריסה אשר תמנע קבלת דמי שכירות עתידיים בטווח הנראה לעין. עסקאות מפוקפקות אחרות יכולות לכלול גם מכירת דירות באזורים מיועדים לפינוי בשל עבודות תשתיות ארציות כמו שבילי אופניים או רכבת קלה, או הבטחה לאישורי שיפוצים לא קיימים עבור התקנת פרגולה או סגירת מרפסת.

 

היכרות עם בעלי התפקידים בעירייה

לעיתים קרובות, גם תכנית אשר עומדת בכל התקנים עשויה לבלות שנים בין משרדי התכנון העירוניים. בין אישור של המהנדס העירוני לאישור עמידה של רשות המקרקעין המקומית, עשויה לעבור תקופה ארוכה, למרות שמשרדיהם נושקים זה לזה. היכרות עם בעלי התפקידים בעירייה יכולה לסייע לקדם פרויקטים ותוכניות בניה ושיפוץ. ההיכרות האישית, אשר נשענת על עיסוק בתחום במשך שנים ארוכות, מאפשרת לעורך הדין פשוט להרים טלפון ולצלצל לחלק מהפקידים בעירייה, כדי לברר מהו הסטטוס של הפרויקט ולקדמו. לעיתים עצם הידיעה של צפי אישור התוכניות תאפשר השקעה חכמה יותר, בשל פינוי כסף שמיועד לשיפוץ שיתבצע רק במועד מאוחר יותר להשקעות אחרות וזמינות. ההיכרות גם יכולה לסייע לביצוע תיקונים תוך כדי הליך האישור, כדי למנוע מצב של שלילת הבקשה, אשר תדרוש הגשת כלל המסמכים מחדש.

 

הצבעה על בעיות עתידיות כדי להבטיח תכנון ממוקד

עורך דין המתמצא בעולם הנדלן התל אביבי, מפתח לעיתים קרובות מספיק ניסיון שמאפשר לו להצביע על בעיות עתידיות אשר עשויות לצוץ במהלך תכנון המבנה. בעיות אלו יכולות לכלול פתיחת חלון ישירות אל תוך תחנת תחבורה ציבורית מרכזית העתידה לקום, עבירה על חוקי בינוי עירוניים, או חריגה מהאישורים שנתנו לבנייה בעירייה. במצבים אלו, עורך הדין יכול לסייע בצמצום משמעותי של עלויות הפרויקט. כמובן, שחלק גדול מהחיסכון יכול להתבצע גם על ידי עבודה עם בעלי מקצוע מובילים, עם ניסיון ארוך שנים בתחום. בעלי מקצוע אלו ניתן לאתר בקלות באתר שיפוצים פלוס, המציג מדרג של בעלי המקצוע המובילים הפעילים בעיר.

איש שרות מצליח

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ביטוח מבנה
ביטוחים
מה משפיע על מחיר ביטוח הבניין המשותף?

עומדים לפני בחירה של פוליסת ביטוח בניין משותף ורוצים להיות בטוחים שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה? עצרו! כדי לבחור נכון, חובה לדעת מה מכסה הביטוח שלכם, כמו גם מהי העלות

סלון של בית
טיפים חמים במשכנתא
משכנתא בלון – שווה להכיר את האופציה הזאת

כבר הרבה חודשים אתם מדברים אחד עם השנייה על כך שהדירה שלכם קטנה מידי? או על כך שהייתם רוצים לעבור לבית רחב ידיים שנמצא בשכונה אחרת? אם כך, ברור מדוע