משרדים להשקעה – טיפים למשקיע המתחיל

כבר שנים רבות שנדל"ן נחשב לענף כדאי להשקעה כל עוד בוחרים נכון את הנכס וכאשר אנחנו מדברים על נדל"ן מסחרי של משרדים להשקעה זה נכון לא פחות.

גם בתקופת הקורונה בה עסקים רבים הפסיקו את פעילותם במשרדים ועברו לבית ברור לכולנו שההשקעה בנדל"ן מסחרי עודנה כדאית שכן מדובר בהשקעה לטווח ארוך.

חושבים על השקעה בנדל"ן? כך תעשו זאת נכון

 

מדריך קבוצת בונים נדל"ן להשקעה נכונה

ריכזנו עבורכם מספר טיפים להשקעה נכונה:

  1. לוקיישן לוקיישן לוקיישן

זוהי קלישאה, אבל אי אפשר שלא להתייחס לזה. בכל רכישה של נדל"ן, בין אם מדובר בנדל"ן למגורים או משרדים להשקעה, הדבר החשוב ביותר הוא המיקום. באופן כללי, מיקומים טובים לנדל"ן מסחרי הם מיקומים מרכזיים שקל להגיע אליהם ברכב ובתחבורה ציבורית.

 

  1. בדקו את החברה ממנה אתם רוכשים

אי אפשר להדגיש מספיק את חשיבות בדיקת הרקע לחברה ממנה אתם חושבים לרכוש את הנכס. חשוב מאוד שהחברה תוכל לספק לכם בטחונות כך שתוכלו לוודא שהחברה לא תקרוס לאחר שתעבירו לה את הכסף.

 

  1. חוזה

העזרו בעורך דין לקריאת החוזה ושימו לב שאין בו סעיפים מחשידים ולא סטנדרטיים.

 

  1. היתרים ואישורים

חשוב מאוד לשים לב שיש לפרויקט ממנו אתם רוכשים היתר בנייה או שהוא נמצא לקראת קבלת היתר ושהנכס נרשם בטאבו על שמכם. במקרה ואתם רוכשים כחלק מקבוצת רכישה חשוב מאוד לוודא שלקבוצה יש יכולת כלכלית לעמוד ברכישה.

 

  1. מחיר

עשו סקר שוק ובדקו בכמה כסף שטחי מסחר נמכרים באזורכם, וודאו כי אתם לא משלמים מחיר מעל לשווי הנכס בשוק באופן לא סביר. כמו כן, בדקו בכמה משרדים באזורכם מושכרים, וכך תוכלו להעריך אם התשואה כדאית.

 

  1. חנייה

ככל שבנכס ישנם יותר מקומות חנייה כך הוא אטרקטיבי יותר להשכרה על ידי עסקים.

 

פרויקטים להשקעה – קבוצת בונים נדל"ן

כיום קבוצת בונים נדל"ן משווקת מספר פרויקטים מעניינים מאוד להשקעה. להלן שניים מהם:

  1. אנרג'י פארק חדרה

פרויקט שנמצא לקראת היתר בנייה, עם רווח שנתי משוער של 25 עד 30 אחוז. בימים אלה עיריית חדרה מקדמת תוכנית להכפלת זכויות בקרקע לשימושים מעורבים, כך שרכישת נדל"ן באנרג'י פארק תקנה לכם זכויות בנייה נוספות שיגדילו את הרווחים שלכם.

 

  1. פארק הייטק אשדוד

פרויקט לקראת היתר בנייה עם רווח שנתי משוער של 25 עד 30 אחוז. הפרויקט במיקום מצוין וקרוב מאוד לתחנת רכבת אשדוד ומיועד להיבנות בקרבה משמעותית לצירי תנועה מרכזיים. אשדוד באופן כללי היא עיר מתפתחת ויעד מצוין להשקעות, בשל הקרבה לערי המרכז והעובדה שהיא צומחת וגדלה באופן מתמיד.

 

השקיעו נכון – פנו לקבוצת בונים נדל"ן

קבוצת בונים נדל"ן היא קבוצה יזמית שהוקמה על ידי עורך דין פנחס פלח ומתמחה בתכנון, פיתוח והקמת פרויקטים יוצאי דופן למגורים ומסחר. בארסנל של בונים נדל"ן כבר יש מאות משקיעים מרוצים, בזכות איכות השירות, השקיפות ומתן המידע המהימן בעסקאות ומודל התכנון החכם של הקבוצה.

לקריאה נוספת מוזמנים להיכנס ללינק: https://kbnadlan.co.il

 

לחיצת יד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חללי עבודה ראשית
נדל"ן
טרנד חללי העבודה לא מתכוון לעצור

בשנים האחרונות, אחרי שהתרגלנו לראות את בתי קפה מלאים בלפטופים וחליפות מעונבות, לאט לאט הנוף הולך ומשתנה בחזרה למה שהיה. אנשים עובדים – עובדים במשרדים ואנשים שמבלים – מבלים בבתי

מחשבון
טיפים פיננסים
דברים שלא ידעתם שרואה חשבון עושה

במאמר הבא נעסוק בכל הקשור במקצוע ובתפקידו של רואה החשבון, מהם תחומי אחריותו ואילו שירותים הוא מעניק או יכול למלא ללקוחותיו. נמשיך ונרחיב על מתי למעשה צריך רואה חשבון, באילו

שעון ומטבעות
טיפים חמים במשכנתא
כמה ריבית נשלם על המשכנתא לבנק?

חלומם הנכסף של מרבית האנשים בעולם, הוא קורת גג מעל הראש. רבים מהאנשים מתלבטים איזו משכנתא לקחת ובאילו אחוזי ריבית, כך שכדאי תמיד לבדוק מה הן הדרכים לשלם פחות על