איך להצליח לעמוד בתשלומי המשכנתא עם חיסכון בהוצאות הדלק ע"י דלקן אונברסלי

משקי בית רבים בישראל גילו בחודשים האחרונים כי הם לא מסוגלים לעמוד בתשלומי המשכנתא. עובדה מצערת זו גרמה לנו לבדוק את הנושא באופן מעמיק ולבחון איך אפשר לסייע להם, כדי להתמודד עם המצב המורכב. הישארו אתנו ותגלו איך ניתן לחסוך באופן משמעותי בהוצאות הדלק השוטפות ולהעביר את הכסף ה"עודף" לתשלומי המשכנתא הגבוהים. 

 

כך תעשו זאת – באמצעות שימוש בדלקן אוניברסלי

לא נלאה אתכם בפרטים ונציין מיד כי הדרך הטובה ביותר שתאפשר לכם לחסוך בהוצאות הדלק היא תוך שימוש במתקן מתקדם במיוחד שנקרא "דלקן אוניברסלי". נציין כעת הסבר קצר אודות הפתרון המתקדם, למקרה שזו הפעם הראשונה שאתם שומעים עליו. מדובר בעצם בהתקן מיוחד שיותקן עבורכם בפתח התדלוק של הרכב. התקן זה יאפשר לכם לבצע תדלוק בכל רשתות הדלק שפרוסות ברחבי ישראל מבלי להוציא את הארנק מהכיס.

 

איך זה חוסך לכם כסף?

יכול להיות שקראתם את הפסקה שלעיל ושאלתם את עצמכם – מה הקשר בין הדלקן האוניברסלי לתשלומי המשכנתא שלי? אם כך, כדאי שתדעו שיש קשר ישיר בין השניים.  בדיקות שנערכו ברחבי הארץ והעולם בקרב משתמשים בדלקן האוניברסלי, העלו כי זה מאפשר לחסוך ב – 10% בהוצאות הדלק! הסיבה לכך נובעת כנראה בכל מיני מצבים שאנו נתקלים בהם לעיתים. נמליץ לכם להיכנס אל הקישור הבא, כדי לקבל פרטים נוספים בהקשר זה:  https://www.imaginarium.co.il.

 

איך זה עובד בדיוק?

השימוש בדלקן האוניברסלי יצריך מכם מעט עבודה (שתצטרכו ליישם באופן כללי, על כלל ההוצאות שלכם). הכוונה היא במעקב תמידי אחר הוצאות הדלק. שכן, שמענו שיש לא מעט מקרים של הונאות שכוללות למשל גניבה של פרטי כרטיס האשראי.

במקרים אחרים מדובר בחיובים בכרטיסי האשראי שבוצעו על תדלוק שלא התקיים בפועל. הרישום לשירות של הדלקן האוניברסלי, יאפשר לכם לקבל חשבון מעקב. כך תוכלו בעצם לראות כמה הוצאתם במהלך החודש ולבדוק אם בוצעו חיובים שגויים בכרטיס האשראי. נאמר לנו שיש אנשים שחסכו בכך מאות שקלים בשנה.

 

חסכתם את הכסף של התדלוק? כך תפעלו כדי לשמור עליו

שמענו לא פעם על אנשים שהצליחו לחסוך בתחום אחד, אבל בזבזו את הכסף "העודף" לשטויות. אנחנו כאן כדי למנוע מכם להגיע למצב שכזה. לכן, נציין בפניכם כבר עכשיו מה עליכם לעשות עם הכסף שהצלחתם לחסוך תוך שימוש בדלקן. ההצעה שלנו היא לערוך חישוב מדויק תוך שימוש בטבלה ייעודית. כך תוכלו לגלות בתור התחלה את הסכום שחסכתם ולבדוק אם הוא מאפשר לכם לשלם את תשלומי המשכנתא ללא הסתייעות בגורמים חיצוניים.

 

מילים אחרונות לסיום

התקנה של דלקן אוניברסלי ברכב וביצוע הליך המעקב המקיף שצוין לעיל, יאפשר לאנשים רבים לגלות תוך זמן מה כי הם יכולים לחסוך כסף רב מידי חודש. מדובר בסכומים שיכולים לשמש עבור תשלומי המשכנתא הגבוהים.

דלק

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הר הביטוח ראשית
טיפים לביטוחים
הר הביטוח – יוזמה פרטית או ממשלתית?

ביטוח מבנה או דירה? ביטוח חובה, מקיף או צד ג'? ביטוח חיים, בריאות או אולי שיניים? סיימתי לשלם על הביטוח הקודם לפני שהתחלתי לשלם על הביטוח הנוכחי? כל אלו ועוד

מיסוי
כספים וחסכונות
איך רווחי החברה משפיעים על גובה המיסוי?

חברה בע"מ נחשבת כישות משפטית עצמאית, אשר נדרשת לשלם מס על רווחיה. החברה מבצעת את התשלום במקדמות מס חודשיות, כאשר היא חוזה את פעילותה לחודש הבא ועל פי זה משלמת

טופס מועמדות
טיפים פיננסים
קורות חיים באנגלית מתי ולמה

בעידן המודרני של היום כבר לא מספיק לכתוב רק קורות חיים בעברית. למרות שזו משימה פשוטה יותר עבורנו – דוברי עברית כשפת אם, יש דרישה לא קטנה בשוק העבודה לשליחת

מחשבון
טיפים פיננסים
ארבעה דברים שחובה לבדוק לפני שפורשים מהעבודה

ייעוץ לפני פרישה לפנסיה נועד לצורך תכנון פנסיוני ליום שאחרי היציאה לפנסיה. הייעוץ מומלץ לקראת גיל הפרישה החוקי ואף לפני כן במידה וישנה אפשרות לפרישה מוקדמת. במאמר זה נתמקד בארבעה