מה משפיע על מחיר ביטוח הבניין המשותף?

עומדים לפני בחירה של פוליסת ביטוח בניין משותף ורוצים להיות בטוחים שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה? עצרו! כדי לבחור נכון, חובה לדעת מה מכסה הביטוח שלכם, כמו גם מהי העלות שלו ואת מה היא מכסה. רק לאחר הבחינה של הפרמטרים הללו, תהיה לכם בהירות מלאה הן לגבי הסכום החודשי שלכם והן לגבי היקף הכיסוי הביטוחי שמעניקה הפוליסה.

 

חשבתם על ביטוח בניין משותף?

אם גם אתם הגעתם למסקנה שביטוח בניין משותף הוא מה שנדרש לבניין שלכם, הגעתם למסקנה הנכונה. ביטוח בניין משותף מאפשר לכם להיות בטוחים, כי גם במקרים בהם חלילה יפקדו את הבניין שלכם נזקים ברכוש או בגוף, תמיד יהיה מי שיישא בעלויות השיפוצים או הפיצויים ויאפשר לכם חיסכון מוגבר כמו גם מניעה של עוגמת נפש מיותרת.

בִּניָן

ביטוח בניין משותף – כמה זה עולה?

שאלת השאלות של ביטוח בניין משותף, היא: כמה עולה הביטוח? למעשה, חשוב שתדעו כי המחיר של הביטוח בניין משותף כלל אינו אחיד ותוכלו למצוא טווח רחב של מחירים, כאשר מחיר חודשי יותר גבוה, לא מצביע על כסף מיותר שאתם משלמים לשווא, אלא להפך – על פוליסה איכותית אשר מכסה כמה שיותר תרחישים אפשריים.

 

ביטוח בניין משותף בסיסי

כאשר אתם פוגשים מחיר נמוך במיוחד של ביטוח בניין משותף, כנראה שמדובר בפוליסה בסיסית אשר כמעט ואינה מכסה תרחישים אפשריים. ביטוח בניין משותף בסיסי בדרך כלל יעלה מעט מידי חודש, אך גם יכסה מעט – מה שאומר שחוץ ממקרים נפוצים כמו רעידת אדמה או שיטפון, הפוליסה לא תכסה עלויות של תרחישים אחרים.

 

ביטוח בניין משותף מקיף

קיבלתם הצעת מחיר של ביטוח בניין משותף שעולה סכום ניכר מידי חודש? ייתכן כי דווקא הכיסוי הזה הכי ישתלם לכם, כיוון שהוא מקיף כמה שיותר תרחישים אופציונליים. מה שאומר שבמקרה בו חלילה יתרחש מקרה מזיק ובלתי צפוי בבניין, התמורה שתקבלו תהיה שווה ובענק – כנגד כל החודשים ששילמתם על ביטוח בניין משותף, כי תקבלו כיסוי על הנזק שהתרחש, מה שהיה נמנע לולא התשלום החודשי המקיף.

 

מה הכי משפיע על המחיר של ביטוח בניין משותף?

למעשה, מה שהכי משפיע על המחיר של ביטוח בניין משותף הוא רמת התמורה שהוא מעניק. ככל שהתמורה גבוהה יותר, כך גם המחיר הנגזר גם יהיה גבוה יותר, אך במקביל גם הרבה יותר תרחישים יהיו מכוסים. ואם לדוגמא חלילה תתרחש תקלה בצנרת או באינסטלציה של הבניין, או שחלילה ייפצע מישהו ברחבי הבניין, גם את התרחישים הללו הביטוח בניין משותף יכסה ויישא בעלויות.

 

לסיכום

המחיר של ביטוח בניין משותף מושפע בעיקר מן התמורה הביטוחית של הפוליסה, כמו גם התרחישים אותם היא מכסה. ככל שהביטוח מכסה יותר תרחישים, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר אך התמורה תהיה שווה את עצמה במקרה בו חלילה אחד התרחישים יתממש.

ביטוח מבנה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי
אתם מסורבי משכנתא? זה לא סוף המשחק!

רבים חולמים על בית משלהם, אך נאלצים להתמודד עם סירוב מצד הבנקים בבקשתם למשכנתא. סירוב כזה יכול להרגיש כמו מכה ניצחת, אך חשוב לדעת שיש אלטרנטיבות. ישנם עדיין צעדים שאפשר

מומחה משכנתאות
משכנתאות
כיצד לתכנן את המשכנתא בצורה יעילה?

נושא הדיור במדינת ישראל נעשה אחד מהנושאים המדוברים והמסוקרים ביותר. כשעוסקים בדיור, הדגש העיקרי הוא מחירי הדירות שהולכים ומתייקרים באחוזים דרמטיים עם חלוף השנים ובהתאם גם מחירי השכירות. בהתאם, מעטים

ביטוח מבנה
ביטוחים
כל מה שצריך לדעת על ביטוח הבניין המשותף

כל בניין דירות בו גרים מספר בעלי דירות מכונה גם בניין משותף. בישראל מרבית יחידות הדיור נמצאות בבניינים משותפים. גם אם יש לכם דירה משלכם, אתם עדיין אחראיים גם למה

דגלים
נדל"ן
נדל"ן בארה"ב – הסיכונים שיש לקחת בחשבון

רכישה של נדל"ן בארה"ב היא לרוב השקעה בטוחה באופן יחסי, אולם יש סיכונים שיש חובה לדעת לגביהם. מהם? להלן כל הפרטי. רכישת נדל"ן בארה"ב – השקעה משתלמת, אולם יש לקחת