מה היא לשכת שכר חיצונית?

הרבה בתי עסק מעוניינים לקדם את עצמם ובודקים איך ניתן לחסוך בהוצאות. אחת הדרכים לחסכון בעלויות הפקת התלושים היא פנייה ללשכת שכר חיצונית. מהי לשכת שכר חיצונית ואיך היא מסייעת לבעלי עסקים? ריכזנו לכם כאן מידע בנושא, נקווה שהוא יהיה לתועלת. אז בואו נתחיל.

 

מהי לשכת שכר חיצונית?

לשכת שכר חיצונית היא משרד רואה חשבון המציע שירותי הפקת תלושי שכר למעסיקים קטנים וגדולים. לשכת שכר חיצונית מתגלה כמשתלמת ממספר סיבות  כשהעיקרית שבהם היא המחיר. הרי כדי להפיק את התלושים עבור העובדים, צריך חשב שכר. עד לא מזמן מעסיקים חשבו שלצורך כך הם צריכים להעסיק חשב שכר בעסק שלהם לצורך כך, אך זה ממש לא נכון.

משרד שכר

עלויות העסקת חשב שכר

בעלי עסק היו דואגים להעסיק חשב שכר לצורך חישוב המשכורות וכך חשב השכר היה נהנה לאורך כל החודש מחוסר עבודה כשרק בתאריכים שלפני המשכורות הייתה לו עבודה רבה שהצריכה תגבור פעמים רבות. גם עסקים המונים מעל 100 עובדים מגלים שלא משתלם להעסיק חשב שכר שצריך לשלם לו משכורת בהתאם לוותק המקצועי שלו, עמדת עבודה, תנאים סוציאליים ועוד.

את כל זה ניתן לחסוך ולפנות אל לשכת שכר חיצונית לחברות הייטק המציעה שירותי ניהול חשבונות עבור העסק.

 

מה לשכת שכר חיצונית מציעה?

  • חישוב משכורות באופן מקצועי על ידי חשב שכר וותיק ומקצועי.
  • התנהלות מול הרשויות והעברת דו"חות
  • התנהלות מול חברות הביטוח וההפרשות לפנסיה
  • חיסכון בעלויות הפקת התלושים.
  • הפקת תלושים במחיר נמוך בהתאם לכמות התלושים הנדרשת
  • ליווי מקצועי לאורך כל התקופה של יועץ מס מומחה בדיני עבודה ושכר.
  • הפקת תלושים בזמן ללא עיכובים מיותרים.

משרד שכר

איך זה עובד?

כדי שלשכת השכר החיצונית תעניק לכם שירות תצטרכו לפנות אליה ולהעביר לה את חוזי העבודה שלכם מול העובדים, פירוט שעות העבודה ואת כל השאר היא כבר תבצע. כאשר אתם פונים ללשכת שכר חיצונית אתם נהנים מעבודה מקצועית במחיר נמוך.

 

מה חשוב לבדוק בבחירת לשכת שכר חיצונית?

בבחירת לשכת שכר חיצונית חשוב לבדוק נתונים מסוימים:

  •  מקצועיות – חשוב לבחור לשכת שכר חיצונית מקצועית בעלת ניסיון וותק מקצוע. לשכת שכר חיצונית צריכה להתמחות בנושאים שונים כמו מס, ביטוח לאומי, תנאים סוציאליים ועוד.
  • אחריות  – עמידה בזמנים היא קריטית. אף אחד לא ירצה להיות חשוף לתביעה בשל הלנת שכר. חשוב שהתלושים יהיו מוכנים בזמן ולכן חשוב לפנות ללשכת שכר חיצונית העומדת בזמנים.

 

לסיכום

לשכת שכר חיצונית היא אופציה נהדרת לחיסכון בהוצאות הפקת התלושים. כפי שסיכמנו כאן ניתן לראות כי יש יתרונות רבים להפקת תלושי שכר דרך לשכת שכר חיצונית. בחיפוש אחר לשכת שכר חשוב לבדוק את מקצועיות החברה והעמידה בזמנים. אל תתפשרו על הנתונים החשובים לכם.

משרד שכר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
5 תנאים לקבלת משכנתא
כללי
5 תנאים לקבלת משכנתא

לא כל אחד שמבקש לקבל משכנתא, יקבל אותה. קבלת משכנתא מותנית בעמידה בתנאים מסויימים. מרבבית התנאים נקבעו על ידי בנק ישראל המפקח על הבנקים אך כמו שאתם מבינים, הבנקים "מחמירים"

השקעה
השקעות
2 השקעות רווחיות שלא חשבתם עליהן

יש לכם כסף להשקעה? מתלבטים במה שווה להשקיע? שנייה לפני שאתם בוחרים להשקיע את ההון העצמי שלכם בדירה או בהשקעה קלאסית אחרת, הרשו לנו לתת לכם כיווני חשיבה. יש לנו

ריבית ממוצעת למשכנתא
משכנתאות
מה היא הריבית הממוצעת למשכנתא?

הריבית שנשלם על המשכנתא היא אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת דירה חדשה. הריבית תשפיע משמעותית על סכום התשלומים החודשיים שלנו ועל העלות הכוללת של ההלוואה שאנחנו

השקעה נכונה
נדל"ן
5 דרכים להשבחת הנכס הנדל"ני שלכם 

אם בבעלותכם נכנס נדל"ני, הן לצורכי מחייה והן לצורכי השקעה, דעו כי יש באפשרותכם להשביחו על ידי מספר דרכים פשוטות, ובכך, להעלות את שוויו באופן משמעותי.   נכס נדל"ן –