כמה עולה ייעוץ של עורך דין תעבורה עם ניסיון

בישראל, דיני תעבורה מסווגים בקטגוריה של המשפט הפלילי ולפיכך, אנשים אשר נמצאים אשמים בביצוע עבירות תעבורה, לרוב נענשים בסקציות שונות

וביניהם: קנסות כספיים, פסילת רישיון הנהיגה שברשותם, מאסר על תנאי, מאסר בפועל ועוד.

 

תשלום קנס או בקשה להישפט

ככלל, דוחות התנועה הניתנים לנהגים, בגי עבירות תעבורה שביצעו, בד"כ מאפשרים לנהגים שתי אופציות:

  1. לשלם את הקנס הכספי.
  2. לבקש להישפט בגין קבלת הקנס.

 

כאשר אדם מעוניין להישפט, מטרתו בכך היא להימנע משתלום הקנס ולנסות להביא לביטולו וזאת באמצעות טיעונים מסוימים הנוגעים לנסיבות ביצוע עבירת התנועה. לעיתים, נהוג להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום התעבורה, שבהתאם לנסיונו ולבקיאותו, יכול להוביל את הנהג (המואשם בעבירת התנועה) במהלך המשפט, בנוגע לדוח שקיבל ולהובילו לתוצאות טובות, שעשויות להתבטא בהקלה בדוח שקיבל ואפילו בביטולו לגמרי.

 

תעריפים

אם תהיתם בנוגע לתשלום הנגבה ע"י עורך דין תעבורה, בגין ייעוץ הניתן ללקוחותיו, המחירים נקבעים באופן הבא:

  1. שיחת ייעוץ טלפונית ראשונה – לרוב, עבור שיחה כזו לא נגבה תשלום, מאחר ומדובר בהיכרות ראשונית ויחסית קצרה, של עורך הדין עם הלקוח. יחד עם זאת, באם מדובר בשיחת ייעוץ ארוכה יחסית ומשמעותית יותר משיחת היכרות ראשונית, לרוב ייגבה תשלום בגינה ע"י עורך הדין שנותן את השירות.
  2. הכנה לחקירה – שירות זה בד"כ כרוך בתשלום שכר טרחה לעורך הדין המטפל. מדובר בהכנה של המיוצג ע"י עורך הדין, לקראת חקירה משטרתית, חקירה בלשכת בוחנים וכד'.
  3. פגישת ייעוץ במשרדו של עורך בדין – ניתן לומר, כי ישנם עורכי דין שגובים שכר טרחה בגין פגישת ייעוץ במשרדם וישנם עורכי דין שלא. הדבר נתון להחלטתו של עורך הדין, בהתאם למדיניות הנהוגה במשרדו, בהתאם לנסיבות המקרה שלגביו מבוצעת פגישת הייעוץ ועוד.
  4. ייצוג משפטי בתיק תעבורה – ייצוגו עורך הדין וטיפולו בתיק התעבורה כרוך בשכר טרחה, אשר נגבה מהמיוצג.

 

אופן קבלת ייעוץ מעורך דין תעבורה והתעריף הנגבה בגין הייעוץ

ככלל, מחיר קבלת ייעוץ מעורך דין תעבורה משתנה לפי אופן קבלת הייעוץ:

פגישת ייעוץ עם עורך הדין במשרד, עשויה להינתן ללקוחות ללא עלות, אך מצד שני עשויה לעלות עד טווח של 1,000 ₪. אולם, באם מדובר בפגישת ייעוץ הנוגעת לגרימת מוות ברשלנות, מחירה עשוי לנוע בטווח שבין 5,000 – 1,000 ₪. אם הפגישה עם עורך הדין תתקיים מחוץ למשרדו, אזי טווח מחיריה עשוי לנוע בין 2,000 – 500 ₪.

לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא עבירות תנועה, ניתן לפנות לעו"ד תעבורה.

 

מה משפיע על חישוב העלות הנגבית ע"י עורך דין תעבורה?

ככלל, ישנם כמה גורמים עיקריים שמשפיעים על גודל העלות הנגבית ע"י עורך דין תעבורה והם:

  1. רמת הניסיון והמקצועיות של עורך הדין, המוניטין שלו.
  2. חומרת העבירה שבה הוא מטפל וכמות הזמן שיצטרך עורך הדין כדי לטפל בה.

 

ספרים ופטיש

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כל השיטות לחסוך בתשלומי משכנתא

כל מי שחולם להיות בעל נכס בישראל יודע היטב שכנראה שגם הוא, כמו כל אחד אחר בארץ, יצטרך לקחת משכנתא. מחירי הנדל"ן כאן מאוד גבוהים ולכן טוב לדעת שהבנק מחכה

מחשבון
טיפים פיננסים
ארבעה דברים שחובה לבדוק לפני שפורשים מהעבודה

ייעוץ לפני פרישה לפנסיה נועד לצורך תכנון פנסיוני ליום שאחרי היציאה לפנסיה. הייעוץ מומלץ לקראת גיל הפרישה החוקי ואף לפני כן במידה וישנה אפשרות לפרישה מוקדמת. במאמר זה נתמקד בארבעה

דולרים
הלוואות
6 סיבות לקחת הלוואה לעסק

בשביל לנהל עסק צריך להצליח בכל הזירות. צריך לדעת לשווק, צריך לבחור את העובדים הטובים ביותר וצריך להשקיע במוצר. אך, לפעמים לא הכל הולך חלק ובשביל להצליח לנהל את העסק

מבנים
נדל"ן
דירות זולות במערב ראשון לציון

האם באמת קיימות עדיין דירות זולות ? האם אפשר למצוא דירה בבניין מסודר וחדש יחסית ובמחיר משתלם ? והאם כל הדברים האלו יחד יכולים להתקיים בעיר ראשית כמו ראשון לציון.