כיצד מומלץ לעשות ביטוח ב-2021?

יש כמה דרכים לרכוש ביטוח וחשוב להכיר את ההבדלים בין הפוליסות, המסלולים והתנאים. בנוסף, בשנת 2021 יש משמעות רבה לשאלה עם מי מתייעצים וממי מקבלים טיפים. מבולבלים? הנה המדריך המלא

 

התייעצות עם בעלי מקצוע היא הטיפ הכי חשוב לכל לקוח ובכל תחום. עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהעולם עצמו משתנה. על רקע שורה ארוכה של שינויים חברתיים, כלכליים ופוליטיים, מתבקש לשאול למשל איך מומלץ לעשות ביטוח בשנת 2021.

תחום הביטוח ייחודי בכך שהוא מתקדם בקצב מהיר. מה שהיה בעבר נחלתם של סוכני ביטוח הפך לכלי שנמצא במרחק לחיצת כפתור של כל מבוטח, בלי צורך ברקע טכני ועם חיבור לאינטרנט בלבד. מכאן והלאה, האחריות היא עלינו בתור מבוטחים.

 

אופציה ראשונה: סוכנות ביטוח

גם בשנת 2021 מומלץ לתת עדיפות לאפשרות של רכישת ביטוח דרך סוכנות ביטוח. אם מערבים סוכן ביטוח, יודעים טוב יותר על מה חותמים ומקבלים כתובת שאפשר לפנות אליה בכל שאלה או התלבטות. חוץ מזה, לסוכן הביטוח יש בדרך כלל קשרים בחברת הביטוח – מה שיכול לעזור לו להשיג עבורנו תנאים טובים יותר.

התייעצות עם נציגי סוכנות ביטוח, כמו ארנפלד סוכנות ביטוח בע"מ יכולה להיות כלי יעיל מאוד להשוואה בין סוגים שונים של פוליסות. באותה הזדמנות, אפשר לשמוע על הטבות, הרחבות וכיסויים ולהתאים את הפוליסה באופן אישי לגיל ולמצב הכלכלי שבו נמצאים.

 

אופציה שניה: חברת ביטוח

דרך נוספת שרלוונטית כיום היא לפנות ישירות אל חברת הביטוח. פניה אל חברת הביטוח יכולה להיות מבוססת על שיחת טלפון, על צ'אט באתרי האינטרנט או על תוכנות מסרים מיידיים בטלפון הנייד.

היתרון של פניה אל חברת הביטוח הוא בדרך כלל מחיר זול יותר. בגלל שאין סוכן ביטוח שמעורב בתהליך, הפרמיה על הפוליסה עשויה להיות נמוכה מהרגיל. מצד שני, קשה להתנהל ישירות מול חברת הביטוח, אין גורם אנושי אחד שאלינו ניתן לפנות בכל פעם מחדש וכל הזמן צריך להמתין בתור כדי לקבל שירות.

 

אופציה שלישית: ביטוח אונליין

בעידן של היום יש גם אפשרות לרכוש ביטוח אונליין ובלי לצאת מהבית. זו למעשה אופציה שמאוד דומה להתנהלות ישירה מול חברת הביטוח, אבל אפילו בלי לשוחח עם נציג אלא תחת פלטפורמה דיגיטלית אחת בלבד.

ביטוח אונליין לא מתאים לכולם והוא בעיקר מסורבל למבוגרים. אצל צעירים, הקושי הוא להבין איזו פוליסה תמלא את הצרכים שלהם הכי טוב גם עכשיו וגם בעתיד. לכן, מה שחשוב לעשות זה לא לוותר על הנוכחות של סוכן ביטוח מיומן.

בשורה התחתונה, כל אחד ואחת צריכים לבחור גם את הביטוח המתאים וגם את הנציגות. זה אולי דורש השקעה של זמן, אבל משתלם בטווח הארוך. בנוסף, חשוב להישאר עם אצבע על הדופק בנוגע לחידושים.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
נתונים של עסק
יעוץ וטיפים
ארבעת הכללים לייעוץ פיננסי מוצלח

מזהים ירידה בכמות הרווחים בעסק שלכם? שואפים לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה בהיבט ההכנסות, אך לא יודעים כיצד לעשות זאת בצורה יעילה? כל הסימנים הללו מצביעים ומראים על

דירה ביוון
נדל"ן
מה כרוך בקניית דירה ביוון?

כולנו חולמים על נכס להשקעה, זהו אחד היעדים הישראלים שטבועים בנו מגיל 0. הבעיה המשמעותית היא מחירי הדיור בישראל. אנחנו שומעים בכמה כסף הורים שלנו קנו את הדירה שלהם וזה

בית מוצף
כללי
הבניין הוצף? תדאגו שיהיה לכם ביטוח חיים

החורף הישראלי, על אף שהוא קצר יחסית, עלול לגרום לנזקים משמעותיים לבניינים ולבתים. על כן, ישנה חשיבות עליונה לרכישה של ביטוח חיים. כיצד נרכוש את ביטוח החיים במחיר הטוב ביותר?