4 יתרונות בביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד

נסיעה לחו"ל יכולה להיות דבר מלחיץ, ואין דבר שמשפר את ההרגשה יותר מאשר הידיעה שיש לך גב.

ברור שחשוב להתכונן מראש ולרכוש ביטוח, אבל זה לא מספיק.

כמה עולה הביטוח שלכם?
פי 2 ממה שהוא יכול לעלות!
* התחייבות להוזלת התשלומים בעד 50% *

כאשר הטיול מסתבך צריך תמיכה מהירה ולא מסורבלת, כי כנראה מלבד הפעלת הביטוח יהיו לכם עוד אלף דברים על הראש.

 

אם הביטוח מכסה את זה, למה שאני אשלם?

בביטוח הנסיעות המסורתי, כשאר המבוטח נאלץ להפעיל את הביטוח, הוא עושה זאת לאחר מקרה, אחרי שהוציא את הסכום שהוא תובע מכיסו. שיטה זו  מצריכה את המטייל להסתובב תמיד עם מזומן, מה שלא תמיד בטוח או חכם, כדי לשלם את מה שהביטוח היה אמור. החידוש שבמהפכת פספורטכארד היא ייתור ההסתמכות על המבוטח ומקורותיו הכספיים. מטייל שירכוש את פוליסת הביטוח יקבל מאת פספורטכארד כרטיס אשראי מיוחד שייטען בכסף בו יוכל המבוטח להשתמש במקרה של הפעלת הביטוח. כך מסתיימת סאגת שמירת הקבלות והוצאת הכסף, שלא בטוח שיחזור.

 

להיות איתך במיוחד כשלא קל

כאשר תצטרכו להפעיל את הביטוח כנראה תהיו במצב שלא נוח לכם, תקועים בארץ זרה באירוע רפואי או כאשר כל עולמם נעלם עם המזוודה. פספורטכארד שמים דגש מיוחד על זמינות, ורואים בו את אחד המרכיבים העיקריים בשירות שניתן למבוטח. מבוטח בפוליסה מקבל את האפשרות לתקשר 24/7 עם חברת הביטוח במגוון פלטפורמות נוחות, מוואטסאפ ופייסבוק עד לאפלקציית PASSPORTCARD POCKET המיועדת ללקוחות פספורטכארד בלבד.

 

מתאים לכל אחד

אנשים שטסים הרבה מבזבזים הרבה זמן על חידוש פוליסת נסיעות לחו"ל ולכן בפספורט יצרו תוכנית מיוחדת לנוסעים מתמידים. הפוליסה, שמתאימה במיוחד לחברות ואנשי עסקים, מציעה למבוטח תוכנית שנתית לנסיעות מתחת ל-30 ימים, בה אפשר לנסוע בראש שקט עם ביטוח שיופעל אוטומטית, בלי להודיע כל פעם לחברת הביטוח.

 

לעשות הכל ולהיות מבוטח תמיד

בביטוח רגיל חשוב לוודא מה הכיסוי שניתן, כאשר הרבה פעמים פעילויות שגרתיות כמו נסיעה על אופניים יוגדרו כספורט אתגרי וכך יכול הנוסע לגלות רק אחרי הטיפול שהפציעה אינה מכוסה. בפספורטכארד הכיסוי הבסיסי מקבל השלמות לכל תרחיש, מביטוח רפואי לספורט אתגרי וסקי ועד ביטוח לכל הציוד והכבודה שאתם לקחים איתכם. פספורטכארד נותנת לכל מטייל את האפשרות להתאים לעצמו את הביטוח המושלם בשבילו.

 

יש דברים שחבל לשחק איתם

הרבה מטיילים מרגישים שהם שורפים כסף כאשר מדובר בביטוח הנסיעות לחו"ל, אבל האמת היא שמדובר באחד המרכיבים הכי חשובים בטיול שמאפשר לנו לטייל בראש שקט. אף אחד לא רוצה להתקע בארץ זרה ברגע משבר בלי ליווי ותמיכה מהארץ, לכן תודעת שירות, זמינות ויעילות הם הדבר אשר אמור להשפיע עלינו כשאר אנחנו בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל. ולכן חשוב לבחור ביטוח נסיעות שתפור במיוחד לקהל המטיילים ומבין את הצרכים שלהם.

 

משפחה ויד

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
כספים וחסכונות
כל הסיבות לתשלום דמי היתר

יש לא מעט סיבות בגללן אנו נאלצים לשלם דמי היתר, אבל הסיבה העיקרית היא : כי החוק קובע שיש לשלם את דמי ההיתר, באם אתם רוצים לבצע שינוי במבנה או

כסף ובית
השקעות
השקעות נדל"ן: היתרונות בהשקעה בתור חברה בע"מ

קניית נכסים לצורך תשואה עתידית ולא לצורך מגורים מחויבת במיסים ובהליכים משפטיים מסובכים. האם הכל יותר קל כאשר מדובר בהשקעה בתור חברה בע"מ? לכ-75% מהאנשים מגיע החזר מסואתם יודעים מה?

בית מלגו
ביטוחים
כללי ברזל לרכישת ביטוח דירה

ביטוח דירה מאפשר לכל אחד לדעת שהנכס היקר לו ביותר, בית המגורים, נמצא בידיים טובות. כל נזק לדירה יכול להוביל להוצאות עצומות, לצורך בשיפוצים בשווי מאות אלפי שקלים, ולהמון עוגמת

משכנתא
משכנתאות
סילוק משכנתא

כמו שצריך לדעת כיצד ללוות משכנתא, צריך גם לדעת כיצד לפרוע אותה במועד מוקדם מהצפוי. גם אם לא מבצעים פירעון משכנתא מלא, עדיין ניתן לבצע סילוק (פירעון) משכנתא חלקי. אם