שלושת היעדים עם הוצאות הביטוח הנמוכות ביותר

הוצאות ביטוח לנסיעה בחו"ל מהוות חלק בלתי נפרד מהוצאות הטיול. כאנשים שמעוניינים לחסוך ולא לשלם יותר, יש לדעת כי יעד הטיול שלנו משנה את מחיר והוצאות הביטוח בהתאם. איך נוכל לדעת מהם יעדי הטיסה עם הביטוחים הכי זולים? אנחנו כאן עם שלושת היעדים עם הוצאות הביטוח הנמוכות ביותר.

 

ביטוח נסיעות לצרפת – מחיר דומה ליעדים שונים באירופה

בין האייפל לדיסנילנד, יש סיבה לבטח את עצמנו ולדאוג שלא יקרה כלום גם כשאנחנו במדינה אירופאית מתקדמת. מה ביטוח הנסיעות לצרפת צריך לכלול עבורכם? מלבד הביטוח הבסיסי, במידה ואתם מעוניינים בביצוע ספורט אקסטרים או אתגרי כלשהו, רכשו עבור עצמכם ביטוח ספורט חורף או ביטוח ספורט אתגרי.

קיימים סיכונים רבים במהלך ביצוע סקי וסנובורד ולא מומלץ לקחת את הסיכון הזה. שימו לב כי צרפת מלאה גם בכייסים, ולכן מומלץ גם לבטח את החפצים בעלי הערך כמו הטלפון הנייד, הדרכון וכן הלאה.

במידה ואתם מעוניינים לשכור רכב ולנסוע בו ברחבי המדינה, הוסיפו לביטוח שלכם הרחבה ידועה של ביטול השתתפות עצמית בעת השכרת רכב בחול. ההרחבה הזו תגן עליכם מכל צרה בה יקרה משהו לרכב. בכל מקרה, לפני רכישת הביטוח בצעו השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

ביטוח נסיעות ליוון – בזכות הדמיון לישראל

יוון, ארץ האיים, היא אטרקטיבית מאוד עבורנו בשל קרבתה הגיאוגרפית אלינו. יוון מחולקת לחלק היבשתי שלה ולחלק שכולל בתוכו את האיים. קיימים ביוון כ-227 איים מיושבים, שבכל אחד מהם אתרי נופש תיירותיים אחרים. כל אי וכל עיר מאופיינים באזורים עתיקים, כפרים מסורתיים, טבע מיוחד ועוד.

היעדים מושלמים עבור משפחות, זוגות ויחידים שמעוניינים לבוא וליהנות, לנוח או לטייל באזורים העתיקים. ביטוח הנסיעות הבסיסי ליוון לא אמור לעלות הרבה, שכן מדובר ביעד מאוד פופולרי לישראלים ודומה באופיו לישראל. כמו כן, נסיעה ליוון היא בדרך כלל קצרה יחסית.

עם זאת, במידה ואתם מעוניינים בפעילות אתגרית, ספורט או ספורט ימי ביוון, ודאו כי יש לכם הרחבת ביטוח מתאימה. טיפוס הרים, צלילה או אפילו שייט בקייקים יכול להיגמר בפגיעה חלילה, שעדיף שתהיו מבוטחים בגינה. בערים הגדולות לעיתים מתקיימות הפגנות של האזרחים, היזהרו מכייסים ורכשו ביטוח לחפצים בעלי הערך שלכם כמו הטלפון הנייד והמצלמה.

 

ביטוח נסיעות לניו יורק – עיר גדולה בלי סיכונים גדולים

אם נוסעים לניו יורק, כמובן שחייבים בביטוח נסיעות הולם. ביטוח נסיעות לניו יורק ניתן להשיג במחיר זול יחסית ליעדים אחרים בארה"ב שנחשבים לנידחים וקיימים במסגרתם סיכונים רבים שיכולים לפגוע בנו. כל עוד אינכם מתכוונים להשתתף במרוץ מכוניות או לבצע כל פעילות אקסטרימית אחרת במסגרת ביקורכם בעיר הגדולה, הרי שביטוח בסיסי יספיק לכם ויסתכם בעלות סבירה. בכל מקרה, ודאו כי תחומי האחריות של הביטוח מכסים את כל ענייני הבריאות.

השוואת ביטוח נסיעות לחול

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחשבון ובית
טיפים פיננסים
מכללות ללימודי ייעוץ משכנתאות

אין כמעט אדם בארץ שלא זקוק למשכנתא, וכמו הביקוש כך גם ההיצע ומשום כך נפתחו הרבה מאוד מכללות ללימודי ייעוץ משכנתאות, אשר בוגריהם כבר משתכרים יפה מאוד גם כהשלמת הכנסה

תכונה
נדל"ן
איך למצוא שוכרים איכותיים לנכס שלי?

בתור בעלי נכס להשכרה, אחת מהעדיפויות העליונות שלנו היא למצוא שוכרים אמינים ואחראים לנכס שבבעלותנו. שוכרים איכותיים לא רק מבטיחים הכנסה קבועה משכירות אלא גם עוזרים לשמור על ערך הנכס

עורך דין מקרקעין
נדל"ן
למה חשוב לקחת ליווי משפטי בעת עסקת נדל"ן?

עסקאות נדל"ן הן מהצעדים המשמעותיים ביותר שאדם יכול לבצע במהלך חייו, בין אם מדובר ברכישת דירה ראשונה או בהשקעה נוספת בנכסי נדל"ן. מכיוון שמדובר בעסקאות גדולות הכרוכות בסכומי כסף עצומים