השקעות נדל"ן: היתרונות בהשקעה בתור חברה בע"מ

קניית נכסים לצורך תשואה עתידית ולא לצורך מגורים מחויבת במיסים ובהליכים משפטיים מסובכים.

האם הכל יותר קל כאשר מדובר בהשקעה בתור חברה בע"מ?

 

השקעות נדל"ן

השקעה בנדל"ן זר או מקומי היא האפשרות של משקיע לקנות נכס, בין אם למגורים או לעסק, להחזיק בו לתקופה ממושכת ולמכור אותו כאשר יחפוץ בכך על מנת לקבל תשואה, ערך גבוה יותר, מהערך בו הוא קנה את הנכס. מעבר לאפשרות לקנות ולמכור ניתן גם להשכיר את הנכס לדיירים ובכך אמנם לקבל פחות כסף, אך כן לקבל כסף זמין לעובר ושב בכל חודש ובמקביל להמשיך להחזיק את הנכס לצורך מכירתו בעתיד. ניתן להחזיק את הנכס באופן פרטי או על בתור LLC ובין השניים ישנם כמה הבדלים.

 

השקעות נדל"ן בתור חברה בע"מ

באופן כללי כאשר משקיעים בתור אדם פרטי ישנם מיסים על הרכישה וגם על המכירה בעתיד בהתאם להיות המשקיע אדם פרטי. כאשר מדובר בהשקעה בתור חברה בע"מ המסים על הרכישה וגם על הקניה עשויים להיות שונים אך גם כן קיימים באופי השקעה זה. השקעה על ידי חברה בע"מ מקטינה את הרווח העתידי לכל אחד מהחברה, בגלל שהרווח מתחלק בין כולם אך בהתאם גם מאפשרת לקנות נכסים בשווי גדול יותר מאשר אם כל עובד היה קונה את נכס לבד.

 

חברה בע"מ כישות משפטית

בהשקעות נדל"ן בארץ, לאחר שבחרתם את הנכס, תתחילו בהליך רכישה של הנכס על מנת להפוך להיות הבעלים החוקיים שלו. כאשר מדובר בחברה בע"מ ההליך יהיה הרבה יותר פשוט, מכיוון שחברה בע"מ היא ישות משפטית, בעלת עורכי דין צמודים. ברכישת נדל"ן בארצות הברית הסיפור יהיה דומה, במידה ולחברה ישנם עורכי דין או בעלי מקצוע שותפים לדרך אשר מתמקצעים ומבינים בנדל"ן בארצות הברית כך שיבצעו את התיווך בין החברה לארצות הברית.

 

עניין המס שנוי במחלוקת

על כל רכישה של נכס בישראל ישנו מס רכישה. כאשר מדובר באדם פרטי המס קבוע ובעיקרון גם כשר מדובר בחברה בע"מ אשר רוכשת את הנכס. אך בגלל פסקי דין והחלטות שהתקבלו באופן פרטני עניין המס אינו קבוע לחלוטים ועשוי להשתנות. באופן כללי, כנראה שגם בארצות הברית יהיה מעט בלאגן בנושא כמה כסף צריך לרדת בעקבות הרכישה אך בכל מקרה כאשר מדובר בחברה בע"מ ניתן לנסות להפחית את המס על ידי מסלולי כסף בתוך החברה.

בשונה מאדם פרטי, חברה בע"מ משתמשת באופן קבוע בשירותים של רואה חשבון, עורכי דין ובמקרים מסוימים חברות תיווך לשוק העולמי. על כן כל ההליכים המשפטיים והליכים מול נכסים זרים פשוטים יותר לניהול כאשר מדובר בחברה בע"מ.

 

סגירת עסקה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קניית נכס
משכנתאות
יתרונות וחסרונות של משכנתא חוץ בנקאית

החל משנת 1989, הותר לחברות הביטוח ולחברות נוספות לתת הלוואות בתמורה לשעבוד נכסים. דבר זה נקרא הלוואת משכנתא חוץ בנקאית. הלוואה זו ניתנת ע"י גופים שאינם נקראים "בנק". גופים אלה

כספים אבודים והר הכסף
כללי
הר הכסף יוביל אתכם אל הכספים האבודים שלכם

איתור כספים אבודים זה נשמע כמו משהו לא הגיוני בכלל, כי הרי כולנו כל כך מחוברים לכסף שלנו! אנחנו עובדים קשה כדי להרוויח אותו, פותחים אינספור תוכניות חיסכון ולפעמים אפילו

ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה

אחרי תקופה כל כך ארוכה של סגרים מרגישים שאנחנו מתחילים לצאת מזה, אנשים מתחסנים, החולים פוחתים, ואנחנו – חולמים על טיסות לחו"ל. למרות שכבר הספקנו לשכוח מה צריך לסגור לפני