השקעות נדל"ן: היתרונות בהשקעה בתור חברה בע"מ

קניית נכסים לצורך תשואה עתידית ולא לצורך מגורים מחויבת במיסים ובהליכים משפטיים מסובכים.

האם הכל יותר קל כאשר מדובר בהשקעה בתור חברה בע"מ?

לכ-75% מהאנשים מגיע החזר מס
ואתם יודעים מה?
כנראה שגם לכם!

רוב האנשים בכלל לא יודעים שמגיע להם החזר מס.
ההחזרים יכולים להגיע לגובה של אלפי שקלים בשנה.
מלאו את הטופס הזה וקבלו בקלות את מה שמגיע לכם.

 

השקעות נדל"ן

השקעה בנדל"ן זר או מקומי היא האפשרות של משקיע לקנות נכס, בין אם למגורים או לעסק, להחזיק בו לתקופה ממושכת ולמכור אותו כאשר יחפוץ בכך על מנת לקבל תשואה, ערך גבוה יותר, מהערך בו הוא קנה את הנכס. מעבר לאפשרות לקנות ולמכור ניתן גם להשכיר את הנכס לדיירים ובכך אמנם לקבל פחות כסף, אך כן לקבל כסף זמין לעובר ושב בכל חודש ובמקביל להמשיך להחזיק את הנכס לצורך מכירתו בעתיד. ניתן להחזיק את הנכס באופן פרטי או על בתור LLC ובין השניים ישנם כמה הבדלים.

 

השקעות נדל"ן בתור חברה בע"מ

באופן כללי כאשר משקיעים בתור אדם פרטי ישנם מיסים על הרכישה וגם על המכירה בעתיד בהתאם להיות המשקיע אדם פרטי. כאשר מדובר בהשקעה בתור חברה בע"מ המסים על הרכישה וגם על הקניה עשויים להיות שונים אך גם כן קיימים באופי השקעה זה. השקעה על ידי חברה בע"מ מקטינה את הרווח העתידי לכל אחד מהחברה, בגלל שהרווח מתחלק בין כולם אך בהתאם גם מאפשרת לקנות נכסים בשווי גדול יותר מאשר אם כל עובד היה קונה את נכס לבד.

 

חברה בע"מ כישות משפטית

בהשקעות נדל"ן בארץ, לאחר שבחרתם את הנכס, תתחילו בהליך רכישה של הנכס על מנת להפוך להיות הבעלים החוקיים שלו. כאשר מדובר בחברה בע"מ ההליך יהיה הרבה יותר פשוט, מכיוון שחברה בע"מ היא ישות משפטית, בעלת עורכי דין צמודים. ברכישת נדל"ן בארצות הברית הסיפור יהיה דומה, במידה ולחברה ישנם עורכי דין או בעלי מקצוע שותפים לדרך אשר מתמקצעים ומבינים בנדל"ן בארצות הברית כך שיבצעו את התיווך בין החברה לארצות הברית.

 

עניין המס שנוי במחלוקת

על כל רכישה של נכס בישראל ישנו מס רכישה. כאשר מדובר באדם פרטי המס קבוע ובעיקרון גם כשר מדובר בחברה בע"מ אשר רוכשת את הנכס. אך בגלל פסקי דין והחלטות שהתקבלו באופן פרטני עניין המס אינו קבוע לחלוטים ועשוי להשתנות. באופן כללי, כנראה שגם בארצות הברית יהיה מעט בלאגן בנושא כמה כסף צריך לרדת בעקבות הרכישה אך בכל מקרה כאשר מדובר בחברה בע"מ ניתן לנסות להפחית את המס על ידי מסלולי כסף בתוך החברה.

בשונה מאדם פרטי, חברה בע"מ משתמשת באופן קבוע בשירותים של רואה חשבון, עורכי דין ובמקרים מסוימים חברות תיווך לשוק העולמי. על כן כל ההליכים המשפטיים והליכים מול נכסים זרים פשוטים יותר לניהול כאשר מדובר בחברה בע"מ.

 

סגירת עסקה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
נדל"ן
תהליך המכירה של נכס ברמת גן

מתכננים למכור את הנכס שלכם ברמת גן ? רוצים לדעת איך לעשות את זה נכון ? האם כדאי לשכור את שירותיו של מתווך ? אלו רק חלק קטן מהשאלות שעולות

משפט
נדל"ן
עורך דין נדל"ן בתל אביב

עורך דין נדל"ן בתל אביב הוא הדמות שאתם צריכים לצידכם כאשר אתם שוקלים השקעה בעיר. הנדל"ן בתל אביב הוא אחת מהסחורות החמות ביותר במשק הישראל. העובדה שמגורים בעיר מושכים צעירים

יד ובית
משכנתאות
משכנתא לרווקים מול משכנתא לזוגות – מה ההבדלים?

בין אם אתם רווקים ובין אם זוגות צעירים אתם זכאים למשכנתא בסבסוד המדינה ולמשכנתא מהבנקים למשכנתאות. למרות זאת, ישנם הבדלים בשיטת הניקוד לזכאות למשכנתא מהמדינה בין רווקים לזוגות צעירים עליהם