האם ההשקעה בגילוי נזילות הינה השקעה שמחזירה את עצמה?

אם גיליתים שישנה נזילת מים בבית, הדבר הראשון שכנראה תעשו הוא להתקשר לאינסטלטור שיוכל להציל את המצב.

עם זאת, לא תמיד מקור הנזילה גלוי לעין – וייתכן שיש צורך במכשירים ייחודיים שאין ברשותו של כל אינסטלטור.

מכשירים אלו יוכלו לאתר את מקור הנזילה, מבלי לגרום לנזק לרכוש שלכם – אך העלות של השימוש בהם עלולה להיות יחסית גבוהה.

האם ההשקעה באיתור נזילה באמצעות המכשירים הייחודיים יכולה להחזיר את עצמה?

 

באילו מכשירים משתמש מאתר נזילות מקצועי?

  1. איתור נזילות באמצעות גז: מאתר הנזילות יכול להחדיר לצנרת גז ירוק, שאינו רעיל ואינו מסוכן לשימוש, ובאמצעותו לאתר את מקום הנזילה. באמצעות מכשיר בעל חיישנים ייחודיים ניתן לזהות, באמצעות ריח הגז, את מיקום הנזילה המדויק.
  2. איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית: המצלמה הטרמית מסוגלת להבחין בין הבדלי טמפרטורות באזורים שונים – בין היתר בין טמפרטורת המים לבין סביבת הצנרת. מאתר הנזילה יזרים מים חמים בצנרת, ובאמצעות המצלמה הטרמית יוכל לראות היכן ישנה נזילה של מים (שייראה במצלמה ככתם אדום גדול).
  3. איתור נזילות באמצעות מערכת שמע אקוסטית: מאתר הנזילות יוכל להשתמש במערכת שמע, שבאפשרותה "לשמוע" את זרימת המים בצינורות – וכך לאתר את המיקום המדויק של הנזילה.

 

מכשירים אלו עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית, והיתרון הגדול שבשימוש בהם הוא שהם מייתרים את הצורך בחשיפה פיזית של הצנרת בבית. משמעות הדבר היא שעל מנת לאתר את מקור הנזילה לא תצטרכו לשבור קירות, להרים מרצפות או לגרום לנזק כלשהו למבנה או לרכוש שלכם.

 

איך איתור הנזילה יוכל להחזיר את ההשקעה?

כאמור, כיוון שמדובר במכשירים ייחודיים שדורשים מיומנות בהפעלתם, ייתכן כי השימוש בהם ייקר את עלות התיקון של הנזילה. עם זאת, לא מדובר בבזבוז – אלא בהשקעה. גילוי נזילות בצנרת בצורה מדויקת יוכל לחסוך לכם כסף רב על תיקון ההרס והנזק שנגרם כתוצאה מהנזילה ומתיקונה.

גילוי מקור הנזילה נעשה בצורה חכמה וטכנולוגית, מבלי לגרום להרס של המבנה או הרכוש. בנוסף, טיפול מהיר ואיכותי של מאתר נזילות מקצועי יוכל לצמצם את הנזק שנגרם כתוצאה מהנזילה עצמה במידה ניכרת, כך שגם בפן זה תוכלו בסופו של דבר לחסוך בכסף.

מאתר הנזילות יוכל גם להמליץ לכם על צעדים שימנעו הישנות של הנזילות (החלפת הצנרת, איטום חדש במידה והאיטום הקיים לקוי) – וכך תוכלו להימנע עד כמה שניתן מנזילות נוספות בעתיד.

 

איתור הנזילה בבית – רק על ידי מאתר נזילות מקצועי

חשוב לומר שמערכת האינסטלציה בבית היא רגישה ועדינה, ודורשת מיומנות רבה בהתעסקות בה. יד שאינה מקצועית ומיומנת עלולה לגרום לנזק רב יותר משהיה מלכתחילה, ולכן מומלץ תמיד לפנות למאתר נזילות מקצועי ומנוסה – על מנת לקבל את הטיפול האיכותי ביותר!

 

מטבעות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דרכון
יעוץ וטיפים
מתי תיסגר האופציה להוצאת דרכון פורטוגלי

אופציית הדרכון הפורטוגלי מעניינת ישראלים רבים, מדובר באפשרות מעשית וריאלית למדי להוצאת דרכון זר שיכול להיות שימושי למטרות, המדיניות העדכנית של פורטוגל לאו דווקא תישאר בשנים הקרובות, ובקרב מומחים בנושא

חדר ישיבות
נדל"ן
3 דברים חשובים לפני השכרת משרדים לעסק

החלטתם שאתם רוצים לשכור משרדים שמהם תוכלו לנהל את העסק שלכם? הגדלתם את היקף העבודה ויש לכם גם יותר עובדים? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם מבולבלים ומדוע אתם זקוקים

נתונים של עסק
יעוץ וטיפים
ארבעת הכללים לייעוץ פיננסי מוצלח

מזהים ירידה בכמות הרווחים בעסק שלכם? שואפים לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה בהיבט ההכנסות, אך לא יודעים כיצד לעשות זאת בצורה יעילה? כל הסימנים הללו מצביעים ומראים על

מגדלים של מטבעות
טיפים חמים במשכנתא
הטבות משכנתא לעורכי דין

כל הכבוד! עברתם בהצלחה את הלימודים המפרכים, ההתמחות הארוכה וסוף סוף את בחינות לשכת עורכי הדין. כעת אתם מוכנים לפתוח עסק משלכם ומעוניינים לעשות את כל שביכולתכם כדי להתבלט ולהיות