האם ההשקעה בגילוי נזילות הינה השקעה שמחזירה את עצמה?

אם גיליתים שישנה נזילת מים בבית, הדבר הראשון שכנראה תעשו הוא להתקשר לאינסטלטור שיוכל להציל את המצב.

עם זאת, לא תמיד מקור הנזילה גלוי לעין – וייתכן שיש צורך במכשירים ייחודיים שאין ברשותו של כל אינסטלטור.

מכשירים אלו יוכלו לאתר את מקור הנזילה, מבלי לגרום לנזק לרכוש שלכם – אך העלות של השימוש בהם עלולה להיות יחסית גבוהה.

האם ההשקעה באיתור נזילה באמצעות המכשירים הייחודיים יכולה להחזיר את עצמה?

 

באילו מכשירים משתמש מאתר נזילות מקצועי?

  1. איתור נזילות באמצעות גז: מאתר הנזילות יכול להחדיר לצנרת גז ירוק, שאינו רעיל ואינו מסוכן לשימוש, ובאמצעותו לאתר את מקום הנזילה. באמצעות מכשיר בעל חיישנים ייחודיים ניתן לזהות, באמצעות ריח הגז, את מיקום הנזילה המדויק.
  2. איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית: המצלמה הטרמית מסוגלת להבחין בין הבדלי טמפרטורות באזורים שונים – בין היתר בין טמפרטורת המים לבין סביבת הצנרת. מאתר הנזילה יזרים מים חמים בצנרת, ובאמצעות המצלמה הטרמית יוכל לראות היכן ישנה נזילה של מים (שייראה במצלמה ככתם אדום גדול).
  3. איתור נזילות באמצעות מערכת שמע אקוסטית: מאתר הנזילות יוכל להשתמש במערכת שמע, שבאפשרותה "לשמוע" את זרימת המים בצינורות – וכך לאתר את המיקום המדויק של הנזילה.

 

מכשירים אלו עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית, והיתרון הגדול שבשימוש בהם הוא שהם מייתרים את הצורך בחשיפה פיזית של הצנרת בבית. משמעות הדבר היא שעל מנת לאתר את מקור הנזילה לא תצטרכו לשבור קירות, להרים מרצפות או לגרום לנזק כלשהו למבנה או לרכוש שלכם.

 

איך איתור הנזילה יוכל להחזיר את ההשקעה?

כאמור, כיוון שמדובר במכשירים ייחודיים שדורשים מיומנות בהפעלתם, ייתכן כי השימוש בהם ייקר את עלות התיקון של הנזילה. עם זאת, לא מדובר בבזבוז – אלא בהשקעה. גילוי נזילות בצנרת בצורה מדויקת יוכל לחסוך לכם כסף רב על תיקון ההרס והנזק שנגרם כתוצאה מהנזילה ומתיקונה.

גילוי מקור הנזילה נעשה בצורה חכמה וטכנולוגית, מבלי לגרום להרס של המבנה או הרכוש. בנוסף, טיפול מהיר ואיכותי של מאתר נזילות מקצועי יוכל לצמצם את הנזק שנגרם כתוצאה מהנזילה עצמה במידה ניכרת, כך שגם בפן זה תוכלו בסופו של דבר לחסוך בכסף.

מאתר הנזילות יוכל גם להמליץ לכם על צעדים שימנעו הישנות של הנזילות (החלפת הצנרת, איטום חדש במידה והאיטום הקיים לקוי) – וכך תוכלו להימנע עד כמה שניתן מנזילות נוספות בעתיד.

 

איתור הנזילה בבית – רק על ידי מאתר נזילות מקצועי

חשוב לומר שמערכת האינסטלציה בבית היא רגישה ועדינה, ודורשת מיומנות רבה בהתעסקות בה. יד שאינה מקצועית ומיומנת עלולה לגרום לנזק רב יותר משהיה מלכתחילה, ולכן מומלץ תמיד לפנות למאתר נזילות מקצועי ומנוסה – על מנת לקבל את הטיפול האיכותי ביותר!

 

מטבעות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שעון ומטבעות
טיפים חמים במשכנתא
כמה ריבית נשלם על המשכנתא לבנק?

חלומם הנכסף של מרבית האנשים בעולם, הוא קורת גג מעל הראש. רבים מהאנשים מתלבטים איזו משכנתא לקחת ובאילו אחוזי ריבית, כך שכדאי תמיד לבדוק מה הן הדרכים לשלם פחות על

קורקינט
ביטוחים
האם חובה לבטח קורקינטים ואופניים חשמליים?

בשנים האחרונות מספר תאונות הדרכים בהן מעורבים קורקינטים ואופניים חשמליים נמצא במגמת עלייה מתמדת. מגמה מדאיגה זו מציפה כל פעם מחדש את הדיון הציבורי בשאלת ביטוח החובה לנוהגים בקורקינטים ובאופניים