הכירו את ביטוח עמדות הטעינה לרכבים חשמליים

השימוש ברכבים חשמליים בישראל עולה ועולה כל חדש מחדש. שוק הרכב הישראלי מציע מגוון גדול של כלי רכב חשמליים המאפשרים לבעל הרכב לחסוך בעלויות הדלק. בעל הרכב מקבל עמדת טעינה ביתית וכך הוא חוסך בעלויות הדלק. אך מה קורה כאשר העמדה נהרסת? מי צריך לשאת בנזקים הללו? בדיוק בשביל זה אתם צריכים להכיר את ביטוח עמדות הטעינה לרכבים חשמליים.

 

מהו ביטוח עמדות טעינה לרכבים חשמליים?

ביטוח זה מכסה עלויות נזקים שנגרמו לעמדת הטעינה עצמה, זה יכול להיות בעקבות שריפה, אסון טבע, ואפילו וונדליזם. לצד כיסויים הנזקים עצמם, ביטוח עמדות טעינה לרכבים חשמליים מכסה עלויות נזקים שנגרמו לצד ג'. כך במקרה שעמדת הטעינה גרמה לפריצת שריפה שהזיקה לרכוש, חברת הביטוח תממן את עלות הפיצויים הנדרשים. כך בעל עמדת הטעינה מוגן ומכוסה מפני מקרים שהוא לא יכול למנוע.

 

אילו הרחבות קיימות בביטוח זה?

כמו כל ביטוח, גם ביטוח זה ניתן להרחבות נוספות. זה יכול להיות כיסויים נוספים שלא כלולים בביטוח הרכב הבסיסי ועוד. ההמלצה היא להיעזר בסוכן ביטוח מקצועי לצורך בדיקת הנתונים הקיימים והתאמת הרחבות הביטוח לצורך הנדרש. ביטוח צד ג' הוא אחד מההרחבות הקיימות והוא מכסה עד עשרה מיליון שקלים!

רכב ומחשבון

מי צריך ביטוח עמדות טעינה לרכבים חשמליים?

מדובר בביטוח הנועד לבעלי עמדות טעינה. כל בעל רכב חשמלי הוא בעל עמדת טעינה. ביטוח זה מכסה נזקים שנגרמו לעמדות טעינה מסוג AC. ולא משנה אם מדובר בעמדת טעינה המותקנת בבית מגורים פרטי או בבניין.

 

למה לבטח עמדת טעינה לרכב חשמלי?

כל אחד יכול להבין את הרצון להימנע מנזקים יקרים המצריכים השקעה רבה. אף בעל רכב חשמלי לא מעוניין למצוא את עצמו משלם מחיר יקר על עמדת הטעינה שנהרסה בגלל קצר חשמלי שגרתי למדי… כדי להימנע מעלויות תיקון והחלפה גבוהים, רוכשים את הביטוח ומגנים על העמדות.

עמדת טעינה היא דבר יקר ורגיש. הפרעות במתח החשמלי עלולות להוביל להרס העמדה אך גם מתח גבוה מידי עלול לגרום לנזקים, מקרים כאלו חייבים להיכלל בפוליסת הביטוח להרחבת ההגנה. לא מעט מקרים מדווחים מצביעים על גניבות עמדות טעינה לרכב חשמלי. יש פעמים בהם הצפת מים או שריפה שפרצה הובילה לנזק וכך, במקום שבעל עמדת הטעינה יצטרך להוציא ממיטב כספו לתיקון הנזק הנגרם (במקרה הטוב, יש מקרים שרק החלפת עמדה תואיל), חברת הביטוח משלמת את עלות תיקון הנזקים והמבוטח ממשיך בשגרת יומו.

 

מי משווקת ביטוח זה?

ביטוח עמדות טעינה לרכב חשמלי משווק, איך לא, על ידי ענקית הביטוח לרכבים החשמליים בישראל. חברת הפניקס היא היחידה המציעה ביטוח זה. מדובר בביטוח חשוב וחיוני שבעלי רכב חשמלי שספגו מחיר יקר על תיקון עמדה, מיהרו לרכוש אותו.

עמדת הטענה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
צרור מפתחות וחתימה
נדל"ן
האם קיימות דירות חדשות למכירה ביד אליהו?

שכונת יד אליהו התל אביבית מאופיינת בתשואה יחסית גבוהה לדירותיה, אך האם היא מציעה גם דירות חדשות לגמרי למכירה? רכישת דירה יכול להיות לצורך אכלוס של הקונים או כהשקעת נדל"ן

מפתח ובית
משכנתאות
כמה עולה ייעוץ משכנתא?

כיום יותר ויותר אנשים מכירים בחשיבות ההתייעצות עם יועתץ משכנתאות מקצועי לפני לקיחת משכנתא. יחד עם זאת, הרבה אנשים מהססים אם לקחת ייעוץ בגלל המחיר. מחיר ייעוץ הוא לא זול

ביטוח מבנה
ביטוחים
מה משפיע על מחיר ביטוח הבניין המשותף?

עומדים לפני בחירה של פוליסת ביטוח בניין משותף ורוצים להיות בטוחים שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה? עצרו! כדי לבחור נכון, חובה לדעת מה מכסה הביטוח שלכם, כמו גם מהי העלות

דוח אשראי
כללי
מה זה חיווי אשראי?

בשנת 2,019 יצא חוק חדש המכונה חוק נתוני האשראי. השיקולים להבאת החוק לכנסת היו קביעת דירוג אשראי ורמת סיכון לכל אדם, על מנת שלא לתת הלוואות למי שהנתונים שלו שליליים.