האם חשוב להתייעץ עם עורך דין בעת השכרת בניין?

בימים האחרונים אנו שומעים לא מעט ביקורת על מקרה שאירע לבעל הבניין שבו המשרד שלנו נמצא. נציין תחילה כי מדובר בבניין משרדים גדול במרכז הארץ שהעיסוק סביבו הפך להיות וויראלי. שכן, רבים מדברים עליו לא מעט בימים אלו.

אם שמעתם על העניין, אתם וודאי מבינים למה החלטנו לכתוב על כך מדריך. שכן, ההליך המשפטי שבו בעל הבניין נמצא גרם לנו להציג בפניכם את השאלה שנוגעת לחשיבות ההתייעצות עם עורך דין בעת השכרת בניין. הישארו אתנו ותגלו האם זה חשוב?

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

המקרה שאירע לבעל הבניין שבו אנו עובדים גרם לנו להבין שהוא עשה את טעות חייו. שכן, מדובר בבחור צעיר יחסית שיש לו לא מעט נכסים. את הבניין הזה הוא השכיר לאדם אחר, מבוגר ומפולפל שיודע דבר או שניים על נדל"ן.

השמועות אומרות שהשניים חתמו על חוזה ללא התייעצות מצד עורך דין. עברו חודשיים מאז וכל הבניין כמרקחה. שכן, קרו מקרים שהובילו להגשת תביעה בבית המשפט שהייתה יכולה להימנע אילו השניים היו מתייעצים עם עורך דין מוסמך בשלבים מוקדמים יותר.

 

האם חשוב להתייעץ עם עורך דין בעת השכרת בניין? התשובה היא – כן

אם קראתם את השורות שלעיל, כנראה הבנתם שאנו מכוונים אתכם למסקנה ברורה ויחידה בכל הנוגע להתייעצות עם עורך דין. שכן, יש כמה מצבים שמצריכים ייעוץ מעורך דין שמכיר את תחום המקרקעין על כל בוריו.

אם תשאלו אותנו באילו נושאים מדובר, אז אלו מצבים שבהם יש מציאת נדל"ן ייחודית שגורמת לחשוב שאולי יש עניין לא חוקי מאחוריה ובמצבים שבהם לאדם יש בניינים להשכרה שהוא מציע עבור אנשים פרטיים ובעלי עסקים.

 

למה חשוב להתייעץ עם עורך דין בעת השכרת בניין?

עורך דין שעוסק בתחום המקרקעין מכיר את כל התחום כמו את כף היד שלו. ברגע שלקוח מגיע להתייעצות עמו על נושא מסוים, הוא יכול לקבל את התמונה המלאה תוך כמה רגעים. לעתים נדרש בירור מעמיק מצד עורך הדין (הרי קורה שיש צורך בקריאת מסמכים שיציגו הוכחות בנושא). חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין פשוט כי הוא יוכל להציג בפניכם את התמונה המלאה בכל נושא.

 

איך מגיעים אל עורך דין מומלץ?

התייעצות עם עורך דין היא השלב ה – 2. שכן, יש שלב ראשוני שחשוב ליישם. מדובר בהגעה אל עורך דין מומלץ בתחום השכרת בניינים. אנו מציעים לכם לערוך תחילה בירור מעמיק בפלטפורמות הבאות שיאפשר לכם להיות בטוחים כי הגעתם אל עורך דין מומלץ בתחום:

  • פייסבוק
  • לשונית הביקורות של גוגל
  • פורומים שונים

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שחשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין בעת השכרה של בניין. נאחל לכם שתיישמו את העניין ושיהיה בהצלחה.

להתייעץ עם עורך דין

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קופת חיסכון וכסף
נדל"ן
6  סודות שרק נדל"ניסטים וותיקים יודעים

בשנים האחרונות הפך תחום השקעות הנדל"ן לתחום פופולארי גם בקרב אנשים פרטיים מן השורה- עצמאים או שכירים ואף פנסיונרים המחפשים מקור הכנסות נוסף. בעבר תחום השקעות הנדל"ן נחשב לתחום מסובך

לחיצת יד
השקעות
5 דרכים לגייס משקיעים לסטארטאפ

בידכם רעיון טוב, אתם בטוחים כי מדובר בדבר הגדול הבא, וברצונכם להקים חברת סטארטאפ? על מנת שתוכלו להפוך את הרעיון שלכם למציאות, בפניכם דרך ארוכה הכוללת מספר שלבים. אחת מהן,

צרור מפתחות וחתימה
נדל"ן
האם קיימות דירות חדשות למכירה ביד אליהו?

שכונת יד אליהו התל אביבית מאופיינת בתשואה יחסית גבוהה לדירותיה, אך האם היא מציעה גם דירות חדשות לגמרי למכירה? רכישת דירה יכול להיות לצורך אכלוס של הקונים או כהשקעת נדל"ן

דולרים
כספים וחסכונות
איך להסדיר חוב מול בנק

צור קשר עם עורך דין בנקים אם יש לכם חוב לבנק, מומלץ להסדיר אותו במהירות האפשרית, שמא החוב ילך ויגדל. כאן תוכלו לבדוק מהן האפשרויות העומדות בפניכם! הדרך המוכרת ביותר