האם קיימות דירות חדשות למכירה ביד אליהו?

שכונת יד אליהו התל אביבית מאופיינת בתשואה יחסית גבוהה לדירותיה, אך האם היא מציעה גם דירות חדשות לגמרי למכירה?

רכישת דירה יכול להיות לצורך אכלוס של הקונים או כהשקעת נדל"ן לטווח ארוך. שכונת יד אליהו מופיעה רבות בכותרות כשכונה בעלת פוטנציאל גדול אשר מקבלת תשומת לב מיוחדת מעיריית תל אביב. התחלתם לחפש דירות למכירה ביד אליהו אך אתם נתקלים בדירות יד שנייה שאין אתם מעוניינים לקנות, אל דאגה, קיימות דירות חדשות למכירה ביד אליהו.

 

פרויקטי בניה

העיר תל אביב משקיעה רבות בשכונת יד אליהו מתוך כוונה להפוך אותה בשנים הקרובות לשכונה צעירה ומזמינה, בדומה לשכונות רבות אחרות בתל אביב. הקרבה שלה למרכז ואיכות החיים בה לא מספיקות, ולצורך כך כבר קורים בה הרבה פרויקטים של חברות אשר עתידים להוסיף לשכונה אלפי דירות חדשות יד ראשונה מקבלן. חלק מהן כמובן כבר פתוחות לקנייה על ידי הציבור הרחב וחלק עוד עתידות להיפתח.

 

גינדי אפר האוס

אחד מפרויקטי הבנייה הממוקם בשכונת יד אליהו על רחוב לה גוארדיה ומציע דירות חדשות למכירה ביד אליהו הוא פרויקט של חברת גינדי החזקות אשר נכון לכתיבת שורות אלו עדיין מציע דירות למכירה. מדובר בשני בניינים המתנשאים לגובה 30 קומות ומציעים כל מיני סוגים של דירות חדשות למכירה, החל מ-2 חדרים ועד 4 חדרים ונוסף על כך גם אפשרות לרכוש את דירות הפנטהאוז בראש הבניין.

 

פינוי בינוי

בנוסף לפרויקטים שחברות גדולות בונות – בניינים גבוהים מאוד, בשכונה ישנה גם מגמה של פינוי בינוי. יד אליהו מאופיינת בבנייני רכבת נמוכים בכל שטחה ועל כן, חברות רבות מבצעות שיפוצים נרחבים במסגרת פינוי בינוי. אלא אמנם מייצרים דירות יד שנייה אשר עוברות שיפוץ  ונשארות שייכות לבעליהם, אך במקביל לרוב גם מתווספות קומות חדשות ובהן דירות חדשות לגמרי אשר מוצעות למכירה בשכונה.

 

NEXT TLV

ברחוב הראשי של השכונה – רחוב לה גוארדיה, ממוקם פרויקט פינוי בינוי מאוד בולט הנקרא NEXT TLV. הפרויקט כולל כמה בניינים יחסית נמוכים, אך מה שמאוד מיוחד בו הוא דווקא קומת הקרקע אשר שמורה למסחר. זאת מעין מודל לחיקוי עבור פרויקטים נוספים ברחוב זה. כל אלו עתידים ליצור רחוב ראשי והומה אשר יהיו בו הרבה בתי עסק ואפשרויות בילוי. ארבעת הבניינים עתידים להיות מאוכלסים בשנת 2021 ועל כן, עדיין ניתן למצוא דירות חדשות למכירה כחלק מהפרויקט.

שכונת יד אליהו מתוכננת ומשווקת כשכונה אשר עתידה לשנות את פניה ולהיות שכונה צעירה המאופיינת בחיי פנאי, קהילתיות ותעסוקה. במסגרת כל אלו, מוקמים בניינים ופרויקטי פינוי בינוי רבים. אלו מאפשרים לקהל הרחב לקנות דירות חדשות למכירה בשכונה, לאכלוס מידי אך גם לאכלוס עתידי, כלומר להשקעה לטווח ארוך.

 

מטבעות ובית מעץ

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה

אחרי תקופה כל כך ארוכה של סגרים מרגישים שאנחנו מתחילים לצאת מזה, אנשים מתחסנים, החולים פוחתים, ואנחנו – חולמים על טיסות לחו"ל. למרות שכבר הספקנו לשכוח מה צריך לסגור לפני

חללי עבודה ראשית
נדל"ן
טרנד חללי העבודה לא מתכוון לעצור

בשנים האחרונות, אחרי שהתרגלנו לראות את בתי קפה מלאים בלפטופים וחליפות מעונבות, לאט לאט הנוף הולך ומשתנה בחזרה למה שהיה. אנשים עובדים – עובדים במשרדים ואנשים שמבלים – מבלים בבתי

לחיצת יד
השקעות
5 דרכים לגייס משקיעים לסטארטאפ

בידכם רעיון טוב, אתם בטוחים כי מדובר בדבר הגדול הבא, וברצונכם להקים חברת סטארטאפ? על מנת שתוכלו להפוך את הרעיון שלכם למציאות, בפניכם דרך ארוכה הכוללת מספר שלבים. אחת מהן,