חיפוש

איך לשבת במרפסת בנוחות גם בחורף – ומהן העלויות

עונת החורף אולי לא נשמעת לכם כמו עונה מתאימה לשבת בה במרפסת, אבל האמת היא שאם התקנה של מוצר אחד בלבד, תוכלו להפוך אותה למקום שאפשר לשבת בו בנוחות גם בגשם, אחרי הכל היא האזור הכי שווה בבית, ולוותר על הישיבה המרגיעה בה, זה ממש מבאס. תנו לי עשר דקות ותראו איך גם אתם תוכלו לשבת במרפסת שלכם בנוחות גם בחורף.

 

איך לשבת במרפסת בנוחות גם בחורף – ומהן העלויות?

בעונת החורף, ישיבה במרפסת בנוחות הופכת להיות כמעט בלתי אפשרית, אבל עם התקנה פשוטה ומהירה של סוכך זרועות, הדבר יהפוך לאפשרי בהחלט בעיקר כי הוא נחשב לאחד מהפתרונות הנוחים ביותר להגנה מפני גשמים וקרני שמש.

טווח המחירים משתנה בהתאם לצרכים ולבקשות והוא מושפע משני חלקים: עלות הסוכך ועלות ההתקנה. העלות של הסוכך נעה בדרך כלל בין 300-400 שקלים למ"ר, תלוי בגודל הרצוי כמובן, בעוד שההתקנה עצמה נעה בין 3,000-5,000 שקלים, תלוי בקומה שבה המרפסת נמצאת.

 

מה משפיע על מחירי הסוכך?

המחיר יכול לעלות או לרדת בהתאם לפרמטרים שונים שעשויים להשפיע על הצעת המחיר הסופי שתקבלו על התקנת סוכך והם:

 

מספר הקומה שבה מותקן הסוכך

ככל שהקומה גבוהה יותר, מחיר התקנת סוכך יהיה גבוה יותר מהסיבה שהגובה מצריך עבודה ושימוש בכלים כמו מנוף, דבר שהופך את ההתקנה למורכבת יותר.

 

סוג הבד הנבחר

בחירת סוג הבד תשפיע גם היא על המחיר, יש שלושה סוגים של בד, בד מסוג רשת, דראלון ושמשונית.שמשונית נחשב לבד החזק והאטום ביותר מבין כולם כי הוא יכול לספק גם הגנה מהשמש וגם מהגשם כי הוא חזק ויציב יותר, אך גם יקר יותר.

 

מנגנון ההפעלה של הסוכך

התקנת מנוע חשמלי בסוכך תייקר את עלות ההתקנה ב500-1000 שקלים, ולכן מי שמעוניין להוריד במחיר כמה שאפשר, יבחר באפשרות הבסיסית, מנגנון ידני.

 

גודל הסוכך

את הסוככים נהוג לתמחר לפי מטר כי לכל בית ולכל מרפסת יש מידות שונות, ולכן גודל הסוכך ישפיע גם הוא על המחיר. סוכך זרועות סטנדרטי במידות 2X3 מטר יעלה 2,400-3000 שקלים.

 

מנגנון שבשבת הרוח

תוסף מיוחד לסוכך שמטרתו היא לסגור את הסוכך באופן אוטומטי כאשר יש רוחות חזקות מידי שיכולות לגרום לסוכך ליההרס. זוהי תוספת שעולה בין 400-600 שקלים בנוסף למחיר ההתקנה הרגיל.

 

ישיבה במרפסת בחורף – האם זה אפשרי?

בעונת החורף הגשומה אנחנו נמצא את עצמנו יושבים פחות במרפסת בעיקר מהסיבה הפשוטה שזה פשוט נראה לנו לא אפשרי, אך סוככים נחשבים לפתרון שהופך את הישיבה במרפסת לאפשרית גם בתנאים בהם מזג האוויר לא מאפשר כל כך. הסוככים מספקים מחסה מפני הגשם ומפרידים ביננו לבין כיפת השמיים, כך שלמעשה אנחנו נהנים מישיבה במרפסת גם בגשם בלי שום בעיה.

מרפסת בחורף

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עריכת צוואה
עריכת דין
האם ניתן לשנות צוואה קיימת?

צוואה היא מסמך משפטי המתאר את רצונותיו של אדם לגבי חלוקת נכסיו וטיפול בתלויים בו לאחר מותו. עם זאת, הנסיבות יכולות להשתנות עם הזמן, מצב אשר עלול להוביל אנשים לשקול

דירה חדשה
כללי
דירה חדשה או יד 2? כך תחליטו

נכון, שוק הדיור בישראל פשוט מרגיש תלוש מהמציאות לפעמים, במיוחד כאשר דירות 2 – 3 חדרים נמכרות בעלויות של כ-2 מיליון שקלין ומעלה באזור המרכז. יחד עם זאת, נדל"ן הוא

קופה וכסף
טיפים פיננסים
איך לבחור רואה חשבון מקצועי ואמין לעסק

לרואה החשבון יש עבודה מאוד חשובה ורלוונטית לכל עסק שהוא. רואה החשבון יודע לנהל את העסק שלכם בצורה יעילה ומקצועית, כך שיהיו מינימום הפסדים ויותר רווחים. כמו כן, הוא גם

שטרות של דולרים
הלוואות
האם למוגבלים בבנק כדאי לקחת הלוואה

הבנק החליט להגביל אתכם ואתם ממש זקוקים להלוואה? אם אתם אובדי עצות וזקוקים בדחיפות להלוואה נוספת! כדאי שתקראו את הכתבה הבאה על מנת להחליט האם כדאי לכם או לא לקחת