איך לשבת במרפסת בנוחות גם בחורף – ומהן העלויות

עונת החורף אולי לא נשמעת לכם כמו עונה מתאימה לשבת בה במרפסת, אבל האמת היא שאם התקנה של מוצר אחד בלבד, תוכלו להפוך אותה למקום שאפשר לשבת בו בנוחות גם בגשם, אחרי הכל היא האזור הכי שווה בבית, ולוותר על הישיבה המרגיעה בה, זה ממש מבאס. תנו לי עשר דקות ותראו איך גם אתם תוכלו לשבת במרפסת שלכם בנוחות גם בחורף.

 

איך לשבת במרפסת בנוחות גם בחורף – ומהן העלויות?

בעונת החורף, ישיבה במרפסת בנוחות הופכת להיות כמעט בלתי אפשרית, אבל עם התקנה פשוטה ומהירה של סוכך זרועות, הדבר יהפוך לאפשרי בהחלט בעיקר כי הוא נחשב לאחד מהפתרונות הנוחים ביותר להגנה מפני גשמים וקרני שמש.

טווח המחירים משתנה בהתאם לצרכים ולבקשות והוא מושפע משני חלקים: עלות הסוכך ועלות ההתקנה. העלות של הסוכך נעה בדרך כלל בין 300-400 שקלים למ"ר, תלוי בגודל הרצוי כמובן, בעוד שההתקנה עצמה נעה בין 3,000-5,000 שקלים, תלוי בקומה שבה המרפסת נמצאת.

 

מה משפיע על מחירי הסוכך?

המחיר יכול לעלות או לרדת בהתאם לפרמטרים שונים שעשויים להשפיע על הצעת המחיר הסופי שתקבלו על התקנת סוכך והם:

 

מספר הקומה שבה מותקן הסוכך

ככל שהקומה גבוהה יותר, מחיר התקנת סוכך יהיה גבוה יותר מהסיבה שהגובה מצריך עבודה ושימוש בכלים כמו מנוף, דבר שהופך את ההתקנה למורכבת יותר.

 

סוג הבד הנבחר

בחירת סוג הבד תשפיע גם היא על המחיר, יש שלושה סוגים של בד, בד מסוג רשת, דראלון ושמשונית.שמשונית נחשב לבד החזק והאטום ביותר מבין כולם כי הוא יכול לספק גם הגנה מהשמש וגם מהגשם כי הוא חזק ויציב יותר, אך גם יקר יותר.

 

מנגנון ההפעלה של הסוכך

התקנת מנוע חשמלי בסוכך תייקר את עלות ההתקנה ב500-1000 שקלים, ולכן מי שמעוניין להוריד במחיר כמה שאפשר, יבחר באפשרות הבסיסית, מנגנון ידני.

 

גודל הסוכך

את הסוככים נהוג לתמחר לפי מטר כי לכל בית ולכל מרפסת יש מידות שונות, ולכן גודל הסוכך ישפיע גם הוא על המחיר. סוכך זרועות סטנדרטי במידות 2X3 מטר יעלה 2,400-3000 שקלים.

 

מנגנון שבשבת הרוח

תוסף מיוחד לסוכך שמטרתו היא לסגור את הסוכך באופן אוטומטי כאשר יש רוחות חזקות מידי שיכולות לגרום לסוכך ליההרס. זוהי תוספת שעולה בין 400-600 שקלים בנוסף למחיר ההתקנה הרגיל.

 

ישיבה במרפסת בחורף – האם זה אפשרי?

בעונת החורף הגשומה אנחנו נמצא את עצמנו יושבים פחות במרפסת בעיקר מהסיבה הפשוטה שזה פשוט נראה לנו לא אפשרי, אך סוככים נחשבים לפתרון שהופך את הישיבה במרפסת לאפשרית גם בתנאים בהם מזג האוויר לא מאפשר כל כך. הסוככים מספקים מחסה מפני הגשם ומפרידים ביננו לבין כיפת השמיים, כך שלמעשה אנחנו נהנים מישיבה במרפסת גם בגשם בלי שום בעיה.

מרפסת בחורף

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מערכת סולארית ביתית
כללי
מערכת סולארית מסחרית מול ביתית

בזכות אור השמש הרב בו התברכנו בישראל, מערכות הסולאריות הן השקעה ארוכת טווח עם תשואה שנתית ממוצעת של עד כ 8% לאורך 30 שנה. זו השקעה בטוחה וללא סיכונים. למעשה

רשיון עסקי
עסקים
מתי ישלל מאיתנו רישיון העסק?

פתיחת עסק היא מאמץ מרגש. עם זאת, לפני שתצאו למסע היזמי שלכם, חיוני להבין את הדרישות החוקיות והתקנות המסדירות את הפעילות העסקית במדינה שלכם. בישראל, קבלת רישיון עסק היא צעד

מדדים
כספים וחסכונות
איך להשקיע נכון במניות – שלב אחר שלב

השעה במניות יכולה להיות אפיק נהדר להכנסה פסיבית, בדרך לעצמאות כלכלית מוחלטת, ואם תרצו אפילו פרישה בגיל צעיר. השקעה במניות נחשבת כעניין מסובך, אשר העיסוק בו שמור למומחים בלבד. מדובר