איזה תועלת אפשר להפיק מאימון אישי?

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר הקרובים שלנו שלוקחים חלק בהליך של אימון אישי. מדובר באנשים בגילאים שונים, שמגיעים מרקעים שונים וממקומות שונים ברחבי הארץ. עובדה זו גרמה לנו להתעניין בנושא במטרה להבין מהי התועלת שגורמת לכל האנשים הללו לפנות דווקא לאימון אישי.

לכן, יצאנו לבדוק את הנושא באופן מעמיק וחזרנו עם כל הפרטים שגרמו לנו להגיע לתשובה המיוחלת. רוצים לדעת מה גילינו? תישארו אתנו ותדעו.

 

תכירו את האנשים שסיפרו לנו את הכול על התועלת הזו

רגע לפני שנציין בפניכם את כל המידע שריכזנו על התועלת שאפשר להפיק מאימון אישי, אתם צריכים לדעת כי המדריך הנוכחי לא נכתב אך ורק על ידינו. בניגוד למדריכים הקודמים שכתבנו עד עכשיו, החלטנו הפעם לצאת ולבדוק את העניין אל מול אנשים שלקחו חלק באימון אישי שהסתיים לפחות לפני שנה.

אם אתם תוהים מדוע הצבנו את הדד ליין המדובר – ניידע אתכם כי בחרנו בכוונה בדד ליין שכזה, כדי שנוכל לשמוע מהם את התועלת שמגיעה לא פעם רק לאחר סיום ההליך. זו ההזדמנות להודות לכל מי שסייעו לנו ומסרו לנו את התועלת שהפיקו מההליך. שכן, בזכותם, המדריך רואה אור והוא צפוי להביא למודעות חשובה בנושא.

 

איזה תועלת אפשר להפיק מאימון אישי? התשובה של שיר

אל שיר הגענו לאחר שפרסמנו סקר קצר בפייסבוק ובו ציינו כי אנו מחפשים אנשים שעברו הליך של אימון אישי לאחרונה. היא כתבה לנו קודם כל שהיא ממליצה בחום לעבור הליך של אימון אישי רועי עמוס. כשהסברנו לה שאנו צריכים תשובה מעמיקה יותר, בגלל שאנו כותבים מדריך שיעלה לרשת, היא הסבירה בקצרה שהאימון אפשר לה למצוא עבודה חדשה. שכן, האימון גרם לה להכיר את עצמה טוב יותר ולהבין מה נכון עבורה.

 

איזה תועלת אפשר להפיק מאימון אישי? התשובה של דן

דן אמר שהאימון האישי מאפשר להגיע למצב שבו יש למתאמן ביטחון עצמי כמו שלא היה לו מעולם. הוא ציין כי האימון שלו הסתיים לפני כשנתיים ועד היום הוא זוכר כל מילה שנאמרה בו. מאמן אישי, לדבריו של דן, צריך להיבחר בקפידה. שכן, בחירה במאמן מקצועי יכולה להוביל את המתאמן למיצוי היכולות שלו ולהעצמת הביטחון האישי שלו.

 

בחירה נכונה של מאמן אישי

דן גרם לנו להבין עניין חשוב מאוד. ברגע ששמענו את התועלת שלו מההליך שעבר, התברר לנו שמדובר בעניין שמצריך בירור. פונים נוספים ציינו בפנינו גם כן כי בחירה של מאמן אישי מצריכה קריאת חוות דעת ברחבי הרשת. ניתן לעשות זאת בדרכים הללו:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • אינסטגרם

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם, קוראים יקרים, להכיר מקרוב את התועלת שאפשר להפיק מאימון אישי. כעת, כשיש בידיכם את המידע, נותר לכם רק למצוא מאמין אישי איכותי.

אימון כושר

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מכשיר טלפון
טיפים פיננסים
איך לנהל פרויקט בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר

במציאות בה אנחנו חיים היום, יש המון המון מידע, מסרים ומשימות. המידע מסרים והמשימות הללו מגיעות בדרך כלל ממדיות שונות והן דורשות תכנון נכון של משימות, בקרה שוטפת וגם תיאום.

מטבעות
טיפים פיננסים
מה עושים במצב בו השוכר לא משלם את שכר הדירה?

אם אתם בעלי דירה בישראל והשוכר שלכם לא משלם את שכר הדירה, זה יכול להיות מצב מלחיץ ומתסכל מאד. חשוב להבין את הזכויות והאפשרויות שלכם לטיפול בבעיה בהקדם האפשרי. במאמר

ביטוח מבנה
ביטוחים
מה משפיע על מחיר ביטוח הבניין המשותף?

עומדים לפני בחירה של פוליסת ביטוח בניין משותף ורוצים להיות בטוחים שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה? עצרו! כדי לבחור נכון, חובה לדעת מה מכסה הביטוח שלכם, כמו גם מהי העלות

עסקים
שיקום חוב

מהו דירוג חוב? דירוג חוב הוא אומדן האם החברה יכולה לעמוד במועד הפירעון שלה – ככל הנוגע לעסקה פיננסית מסוימת עם מזמין הדירוג. דירוג זה שונה מדירוג אשראי כללי הבוחן